Фестивальний фініш

Сам Гоголь закрив третій міський фестиваль льодової скульптури «КриЖталь-2010». За участю класика у неділю у льодовому містечку відбулося нагородження переможців конкурсної програми фестивалю. У ній взяли участь сім українських та польський скульптори. Дві з половиною доби на очах у відвідувачів із льодових брил митці створювали гоголівських персонажів. Яка фігура стала найкращою цього року – дивіться у сюжеті Ірини Гришко.

17-го січня завершили свою роботу скульптори, які втілювали в кризі безсмертних персонажів Гоголя. Як і годиться, по завершенні конкурсу – традиційні урочистості. А ось цьогорічний їх гість – нетрадиційний. Поява актора місцевого театру в образі відомого письменника зацікавила черкасців. Гоголь же радів увазі до своєї творчості.
Голова конкурсної програми відзначає: офіційно фестиваль закривають, проте льодові шедеври радуватимуть городян доки не розтануть. Мороз щипає, тож інтригу довго не тримають і називають імена переможців. За майстерність третє місце присудили Анні Расінській з Польщі за фігуру Панночки. Друге – Сергієві Олешку з Полтави за образ Хлєстакова. Першість у мистецькому змаганні виборов минулорічний учасник фестивалю зі Львова Андрій Дацко: його льодовий Дяк полонив серця усіх членів журі.
І відвідувачі, і організатори фестивалю помітили: «КриЖталь-2010» перевершив попередні заходи. Міська влада обіцяє: Черкаси продовжуватимуть фестивалити.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут