Фестивальні Черкаси-2010: день перший

І в камені, і в пісні живе душа. Доведено в Черкасах. 6 серпня стартували треті «Співочі вечори», а наступного дня урочисто відкрили фестиваль кам’яної скульптури «Живий камінь». Слухали традиційну авторську пісню та спостерігали за робою майстрів містяни в парку 50-річчя. Там же свідками дійства стали і кореспондентки ВІККА-НОВИН Ірина Гришко та Марина Лук’яненко.

«Співочі вечори-2010». День перший. У парку людно. До початку концерту ще година, утім перші глядачі в літньому театрі вже зайняли свої місця. Тематика цьогорічних «вечорів» залишилася незмінною: на сцені знову виступали барди. Спочатку місцеві – автор гімну ЧДТУ, член Національної спілки письменників України Володимир Даник та черкаський композитор і рок-бард, засновник і учасник гурту «Вурдалаки» Костянтин Павляк. Потім – відомий столичний виконавець Фома.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкас: «Хто хоче організовувати «гоцаки», нехай організовує, а я хочу, щоб люди відпочили душею».
А можливий такий відпочинок, переконаний міський голова, лише зі справжньою поезією. А де її ще шукати, як не у бардівській пісні?
Володимир Даник, співак: «Що більше таких можливостей, то краще, адже хороша пісня – це свято для душі».
Прихильний до ідеї проведення співочого фесту і почесний гість заходу, соліст гурту «Мандри» Фома. До Черкас він завітав із українським фолк-панк шансоном.

Фома, соліст гурту «Мандри»: «Українську музику мало знають у світі, її хіба що представляє Олег Скрипка, тому ми і придумали проект, бо українські артисти реально класні».
Цей арт-проект уже чули в Україні та за кордоном. Виступи всіх трьох виконавців запалили серця городян: під час концерту люди не лише аплодували та підспівували, а навіть танцювали. Найбільше пожвавлення серед присутніх викликав виступ Фоми.
Юлія, відвідувачка фестивалю: «Враження чудові, думаю, фестиваль набере обертів».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут