Фестивальні Черкаси-2010: день другий

Марина Лук’яненко, кореспондент: «Співочі вечори» успішно стартували. Сьогодні другий день співочого фестивалю. Скульптори продовжують працювати з каменем, тоді як на сцені літнього театру до свого виступу готуються артисти Київського театру поезії та пісні».
Попри спеку, «цікавих» на центральній алеї парку 50-річчя не бракує. Відвідувачі фестивалю спостерігають за тим, як з легкої та вправної руки митців оживають кам’яні брили. Вже за 20 днів вони перетворяться на вуличні фонтани.
Черкаський митець Віктор Крючков працює над скульптурою-фонтаном «Яблуко». Сюжет витвору – біблійний: Адам, Єва, між ними Змій-спокусник та райське яблуко.
Віктор Крючков, скульптор: «Десь відсотків на 15 вже робота зроблена, груба обробка каменю майже завершилися, за кілька днів скульптура стане цікавішою, вже можна буде помітити деталі, моє яблуко детальніше вималюється».
На сьогодні скульптори свою роботу завершили. Тепер на головних героїв фестивального дійства чекають на сцені.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Хочу, щоб із кожним роком наше місто ставало все красивішим і красивішим. Оголошую фестиваль відкритим».
Після офіційного відкриття фестивалю кам’яної скульптори, зі сцени літнього театру парку 50-річчя зазвучала бардівська пісня. Київський театр поезії та пісні презентував черкаській публіці літературно-пісенну виставу «Недвижимая тень от микрофона».

Спектакль присвячений творчості Володимира Висоцького.Його вже побачили глядачі Москви, Одеси та Чернівців. Цього разу під пісні Володимира Висоцького ностальгували черкасці, переважно зрілого віку.
Артисти від такого теплого прийому черкащан залишилися задоволеними та пообіцяли обов’язково приїхати вдруге. Вже з іншим спектаклем.

P.S. Глядачі телеканалу «ВІККА» мають ексклюзивну нагоду дізнаватися про найцікавіші подробиці з фестивалів. На телеканалі стартує проект «Співочі вечори» 2010. Щоденники фестивалю». Репортажі з фестивальних днів – о двадцятій двадцять щопонеділка та щовівторка.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут