Фестиваль дворової краси

Фестиваль дворової краси впершевідбувсяв Черкасах. У місті провели виставку безпородних собак. В унікальному заході «Кубок Друга-2010» участь взяли 20 песиків зі своїми господарями. Усі чотирилапі – безпородні собаки та метиси. Організатори заходу впевнені: у цихчотирилапих серце найчистішої породи. Впродовж дня «двіртер’єри» демонстрували свої таланти, любов до господаря та навіть собачу моду. Усім учасникам дісталися подарунки від спонсорів свята та купа позитивних емоцій. Переможцю – кілька кілограмів ковбаси та звання «Найкращого Барбоса Черкас».

Блискуча шерсть, начищені кігті, сяйливі очі – сьогодні ці 20 барбосів уперше вийшли у світ. Точніше взяли участь у виставці собак. Щоправда, вони не звичайна. Сюди запрошують лише безпородних і метисів. Чотирирічна Бася нервується від уваги фотокамер. Господиня – не менше.
Олена Литвинова, власниця безпородного собаки: «Конечно, мы выступили средненько, нам есть к чему стремиться, но эта не вина собаки, а хозяина, но мы все равно рады, что пришли».
А от ця собачка з кумедним ім’ям Джулія Михайлівна Кукуся хоч і вперше на такому заході, утім не нервується. Вона підкорила суддів східним танцем і виборола титул глядацьких симпатій. Щоправда, повторювати на камеру диво-танок не хоче. Надто втомилася. За неї танцюють її власниці.
За свої таланти та красу Кукуся отримала гідну винагороду від спонсорів свята – кілька кілограмів ковбаси.

Організатори свята та спонсори теж радіють: захід пройшов успішно. І планують зробити його традиційним. Усезадля того, аби власним прикладом привити черкащанам хоч трохи любові до бездомних собак.
Олександр Соколовський, спонсор свята: «Я підібрав у різний час двох вуличних собачок, дівчаток, вони дарують моїй сім’ї тепло і радість, знімають негатив, любов до таких цуценят, мабуть, у мене привита батьками…» .
Ольга Абукаре, голова ТОВ «Друг»: «Неважна внешность и экстерьер, главное душа и сама сущность собачая. Эта выставка будет на пользу черкащанам, потому что люди, один раз взявшие щенка, уже его не выкинут, он будет уникальным, может тоже участвовать в выставках».
Ірина Васюра, координатор виставки: «Показательные выступления направлены на то, чтобы доказать, что и беспородные собаки могут на одном уровне работать с породистыми, что они не хуже».
Пес на ім’я Джей це також уже довів. Він – бронзовий призер «Кубка Друга-2010». Господарка песика пишається: він дуже талановитий.
Вікторія Волощенко, власниця метиса: «Участь у виставці багато що означає, можна показатимого собакуна людях».
А головне, що на подібних виставках не потібніжодні сертифікати. Єдина вимога – собака має бути неагресивнимі мати ветеринарний паспорт.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук