«Фабричний» янгол після перемоги

Янголи перемагають! Перше місце в популярному телевізійному проекті «Фабрика. Суперфінал» здобув 21-річний фабрикант Олексій Матіас. «Фабричний янгол» розплакався, дізнавшись про перемогу. Нагадаємо, у проекті «Фабрика зірок-3» Олексій був за крок від омріяного першого місця. Тоді юнак посів другу сходинку, поступившись «фабричним золотом» Стасові Шурінсу. Цього разу киянину Матіасу доля таки усміхнулася. Якими були перші кроки артиста після перемоги, чи отримує Матіас пропозиції від продюсерів та чому янгол мріє навчитися цьогоріч – дивіться в сюжеті далі.

За результатами глядацького голосування у суперфіналі, «фабричний янгол» обійшов екс-кохану Стаса Шурінса – Еріку – та учасника «Фабрики зірок-1» Дмитра Кадная. На додаток до квітів і слави переможець Матіас отримав 300 ефірів на радіостанції «Русское радио», гітару та новеньку автівку. Через щільний графік концертів, фотосесій та інтерв’ю, вигране авто Олексій обкатати ще не встиг. Права юнак отримав ще два роки тому, однак водійського стажу в артиста практично немає.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «Я ее не то, что еще не смог обкатать, я в ней и посидеть толком не смог, пощупать салон. Но машина крутая, мне нравится, я не знаю, когда буду кататься уже на ней. Правда, нужно ведь попрактиковаться, а это не так быстро, она будет в гараже стоять пока что. Буду по ночам тренироваться, такими темпами годика через два вы, может, и увидите меня на ней».

Перемогу у суперфіналі Льоша відзначав скромно, спочатку з фабрикантами на невеличкому бенкеті, потім із родиною.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «И организаторы, и участники пошли сразу на банкет, но я там побыл совсем немножко, где-то часик, а потом поехал к семье. Семья для меня очень важна, они за меня очень переживали, после победы прошло уже две недели, я, если честно, еще не понял, что это победа».
Порівнюючи свій досвід перебування на третій фабриці та в суперфіналі Матіас зізнається: тут часу для дружніх або романтичних стосунків не було.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «Налаженной системы поддержки не было, мы встречались только на концертах воскресных, это совсем не то, что с третьими фабрикантами, с ними мы четыре месяца провели».
А от на питання, чи посипалися на «фабричного янгола» пропозиції від продюсерів, Льоша Матіас відповідає небагатослівно.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «Много планов, но они еще не подтверждены. Как только что-то выяснится, я вам обязательно скажу».
Поки що ж Матіас не говорить, а співає. Пісні, подаровані фабриканту Костянтином Меладзе («Ангелы не умирают» та «Белый самолет»), уже встигли стати народними хітами.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net