«Фабричні» Бо-ри-сен-ки!!!

«Фабричні» близнюки Вова і Саша Борисенки з часів третьої «Фабрики зірок» свого зіркового статусу не втратили. У кожному з міст, де відбуваються концерти фабрикантів-суперфіналістів, на братів із подарунками та плакатами чекають десятки і сотні прихильниць. Попереду в Борисенків три місяці турових концертів, участь у фестивалі молодих виконавців «Пісні моря» та безліч зустрічей із фанатами. Однак тет-а-тет із дівчатами Черкаського фан-клубу «Фабрики. Суперфінал» близнюки забудуть не скоро. Подробиці зустрічі юних зірок із їхніми юними прихильницями – у сюжеті далі.

Маріанна, Еля, Іра та Даша. Ці дівчата ладні на все задля зустрічі з тими, чиї імена викарбувані золотом в історії популярного телевізійного проекту «Фабрика. Суперфінал». Герої дівочих мрій – «фабричні» близнюки – брати Борисенки.
Іра, прихильниця «Фабрики. Суперфінал»: «Борисенки – это мегаребята».
Даша, прихильниця «Фабрики. Суперфінал»: «Борисенки – очень позитивные ребята, они нас очень радуют».
На фабрикантів у день концерту юні черкаські фанатки кілька годин чатували біля готелю. Виявилося, не дарма. Переможець третьої фабрики Стас Шурінс, фабриканти Артем Мех та Брати Борисенки не тільки на фото- та автографсесію погодилися, зірки поспілкувалися з прихильницями та щиро подякували за подарунки.

Маріанна, прихильниця «Фабрики. Суперфінал»: «Подарили братикам Борисенко браслетки. С ними немного поговорили, может быть, меньше времени, чем нам того бы хотелось, но впечатления такие яркие, они останутся с нами на всю жизнь. Говорили о их туре, про возможность дополнительных концертов».
Дівчата сподіваються, що додатковий концерт у Черкасах все ж таки буде. Фабриканти, власне, теж не проти. Як кажуть брати Борисенки, «концертів багато не буває».
Брати Борисенки, фабриканти: «Нас зритель так заряжает энергией, что после концерта прям на месте сидеть не можешь, хочется петь, танцевать, тусить где-нибудь».
«Тусити» цього літа «фабричні» близнюки будуть на фестивалі молодих виконавців «Пісні моря».
Брати Борисенки: «Мы представляем неофициальный гимн фестиваля, будем открывать его и закрывать, это очень круто».
Пісня «Звездный берег» уже припала до душі юним прихильницям фабрикантів. Слова цієї композиції вони знають напам’ять, адже мріють виконати її разом зі своїми улюбленцями. Телеканал «ВІККА» переконаний: мрії повинні збуватися! Тож тільки для глядачів ВІККА-НОВИН ексклюзивно – дует фантастичної черкаської четвірки та братів Борисенків.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net