Емоції в картинах

Класика, поєднана з новими тенденціями у мистецтві. Батик, фотоарт, авторська лялька та живопис на склі представлені на виставці львівських художниць у торговельно-розважальному центрі «Екватор». Олександра Личак, Олена Мамай та Анжела Тимченко об’єднали свої різні за стилем роботи темою любові до життя. Який має вигляд це почуття в картинах – бачила Ірина Гришко.

Експозицію щойно облаштували. Львів’янка Олександра Личак чекає на відвідувачів. Вона малює з дитинства. Утім, професійно, серйозно – лише три роки. З останньої виставки у рідному Львові шанувальники розкупили половину її робіт. У Черкасах – перша виставка художниці за межами батьківщини. Вільну хвилину митець використовує для творчості. Новий малюнок – чергова ілюстрація теми виставки «З любов’ю до життя». Яскраві кольори, вільний лет фантазії, замислуваті образи характерні для робіт цієї художниці. Втім, позитивне сприйняття реальності, гармонія, світло, казковість у кожній з картин і ще двох майстринь.
Олександра Личак, художниця, м. Львів: «Щось глибоке і концептуальне не було метою нашої виставки. Назва «З любов’ю до життя» – така загальна, але багато про що говорить. Ми вирішили зробити мікс з творів, адже життя також багатопланове».
«Квіткові оргазми», «Весняне божевілля», «Шаманські барабани», «Танцююча пристрасть». Такі дивовижні назви не менш дивовижних картин. Олександра малює музику та емоції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net