Економія заради якості

Альтернативні методи економії електроенергії шукалив Черкасах представники обласних радіотелевізійних передавальних центрів України. Виїзне розширене засідання науково-технічної ради концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення об’єднало 30 головних інженерів, директорів філійі спеціалістів концерну. Присутні обмінялися досвідом із енергозбереження, а також ознайомилися з роботою черкаської філії.

Зекономитита не втратити якість – саме цим питанням нині найбільше переймаються представники обласних радіотелевізійних передавальних центрів України. На загальному розширеному засіданні вони шукали шляхи використання альтернативних видів енергії. Адже саме через ріст цін на електроенергію ростуть і тарифи для користувачів концерну.
Олександр Півнюк, заступник генерального директора концерну РРТ: «Навіть телекомпанії до нас звертаються. Кажуть, ростуть наші тарифи на 9% щороку, але в цих тарифах левова частка – це електроенергія, а вона росте щороку не на 9%».
Нині технічні можливості концерну здатні одночасно забезпечити телерадіотрансляцію 15 загальнонаціональних телевізійнихі 15 загальнонаціональних радіопрограм. Концерн здійснює повне технічне обслуговуванняй експлуатацію телекомунікаційних мережі мереж супутниковогой ефірного телерадіомовлення. Обсяг цих послуг постійно зростає.

Олександр Півнюк, заступник генерального директора концерну РРТ: «2007 рік і 2010 – при збільшенні обсягів послуг, ми знизили споживання електроенергії. Це вже за рахунок інших передавачів, інших систем заощадження електроенергії. Так, із 120 млн. кіловат на годину ми знизили до ста».
Економитийнадалі очільники концерну пропонують також за рахунок оптимізації використання площ технічних приміщень, впровадження автоматичних систем контролю обліку електроенергії, використання світлодіодних світильників для сигнального освітлення передавальних веж.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net