Дзвінок збирає на урок!

Понад 136 тисяч школярів сядуть за парти цього року на Черкащині. З них більше десяти тисяч – уперше. В Україні розпочався новий навчальний рік. Причому з відчутними позитивними змінами. 1 вересня свої двері відкрив Драбівський навчальний комплекс ім. Васильченка. На цю подію в районному центрі чекали 18 років. 20 років виповнилося цього року і Сигнаївському навчально-виховному комплексу, який входить у десятку кращих шкіл України. Купа позитивних емоцій і подарунків дісталася також і іншим школярам області. Детальніше – далі.

Цьогоріч першачків у сигнаївській школі менше десятка. Утім, усіх їх раді вітати викладачі цього навчального закладу. Перша вчителька, за українським народним звичаєм, зустрічає малюків хлібом і сіллю. Керівники школи одразу запевняють нових учнів: навчальний заклад, який входить до переліку найкращий шкіл України, точно стане для них другою домівкою.
Людмила Свердел, директор школи: «Багато гостей завітало, це і є доказом, що наша школа є кращою, а в номінації школа-родина вона отримала перше місце».
Серій Струк, голова Шполянської РДА: «Ми завітали до школи найкращого зразка не лише в області, а й у країні, ми в гостях у легендарних талантів».
Тут справді пам’ятають кожного учня школи. Так, цього року на 20-річний ювілей для найкращий випускників, викладачів і партнерів навчального закладу приготували почесні грамоти та квіти. Останні – віддячують цінними подарунками – технікою та спортивним інвентарем.

Сергій Ошовський, сільський голова с.Сигнаївка: «Я хочу, щоб усі учні підтвердили свої знання, як і випускники цього року. 80% із них вступили до ВНЗ на державне замовлення».
Новоспеченим школярам видають перші книжки – букварики. Дорослих пригощають святковим пирогом і розважають концертом. Домашня атмосфера надихає на спогади й почесних гостей свята.
Володимир Гресь, голова Черкаської обласної ради: «Це дуже приємні спогади, в минулому році було 30 років, як я закінчив школу. Є, що згадати та що дітям розказати».
Пан Гресь наголошує: для подальшого покращення якості освіти слід раціонально використовувати кошти в цій галузі. Особливо в малокомплектованих школах. Цього року на забезпечення освітянських потреб Черкащини виділено майже 1 млрд. 470 млн. грн., що на 183 мільйони більше, ніж торік.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут