Новини на ВІККАВіККА-новиниДошка пошани: пекар

Дошка пошани: пекар

-

- Advertisment -

ВІККА-НОВИНИ продовжують створювати «Дошку пошани» славних черкасців, хто творив історію міста та продовжує творити нині. Героїня наступного сюжету – жінка-пекар. Тетяна Михайлівна Лисоконь уже 30 років пече хліб. На заводі починала змінним технологом, працювала й начальником зміни, й інженером-технологом, нині вона – начальник виробництва цеху № 3 Черкаського хлібокомбінату. Тетяна Лисоконь разом із своїм колективом за зміну випікає 100 тонн хліба. Про свою нелегку та відповідальну, але благородну роботу жінка розповіла Юлії Кропиві.

Навіть на око та дотик вона може визначити тісто на готовність.
Тетяна Лисоконь, начальник виробництва цеху № 3 ТОВ «Черкасихліб»: «Кислотність у нормі, вологість добра. Дві години витримки. Дівчата, тісто можете брати до роботи».
Тетяна Лисоконь знає всю технологію виробництва хліба, батонів і булочок. Вона вміє пекти смачний і духмяний хліб.
На підприємство жінка потрапила невипадково. З юних років хотіла працювати у великому колективі.
Тетяна Лисоконь, начальник виробництва цеху № 3 ТОВ «Черкасихліб»: «Я у школі була старостою, комсоргом. Начиталася книжок про роботу в колективах і на заводі. Вирішила піти на завод. А що люди люблять? Тістечка, булочки, тортики, тому вирішила йти в харчову галузь. Так я вирішила свою долю».
Закінчивши Одеський технологічний інститут харчової промисловості, Тетяна Лисоконь прийшла на Черкаський хлібокомбінат. Пекар пригадує, стільки тоді було ручної праці.
Тетяна Лисоконь, начальник виробництва цеху № 3 ВАТ «Черкасихліб»: «Вручну сортували сировину. Все борошно було в мішках. Зараз його подають із борошно воза, далі – автоматизовано. Раніше були, мішки, мішки…»

Сьогодні в її цеху автоматизована лінія виробництва хліба. Безперервний процес випікання забезпечують понад 200 жінок. За якість кожної хлібини чи батона відповідає Тетяна Лисоконь.
Тетяна Лисоконь, начальник виробництва цеху № 3 ВАТ «Черкасихліб»: «Щоб хліб був смачний, потрібно віддавати всю душу».
Валентина Гребенюк, тістороб: «Усьому навчила. Керівник вимогливий, може й покричати, й на поступки піти. Може за нас постояти. Покаже сама, якщо не зрозуміли».
Цех № 3 працює безперервно: щозміни тут випікають 100 тонн хліба. Начальник виробництва бездоганно знає кожен процес. Не менше Тетяна Михайлівна знає і про своїх підлеглих. Жінки в цеху давно стали її другою родиною.
Світлана Шевченко, заступник директора з виробничих питань ВАТ «Черкасихліб»: «Вона керує лише жінками. У нас на виробництві працюють лише жінки, на жаль. Керувати жіночим колективом важко, і вона з цим справляється».
Тетяна Лисоконь, начальник виробництва цеху № 3 ВАТ «Черкасихліб»: «За кожну долю відповідаю. Удома скандал або проблеми з дітьми, жінка не може повністю віддатися роботі. Я їй кажу: «Любочко, зроби, поспіши». Оце вже наша робота така».
За 30 років пекар уже наїлася хліба, але ніколи не може відмовити собі, щоб скуштувати запашну скоринку.
Тетяна Лисоконь, начальник виробництва цеху № 3 ВАТ «Черкасихліб»: «Я хліб куштую, дегустую, але їм тільки скоринку».
Вона любить хліб і поважає людей праці. Тетяна Лисоконь знає ціну кожному буханцю. Щоб він потрапив на стіл черкащан, великі трудові колективи працюють, не покладаючи рук.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У селі на Черкащині згоріла хата. Причина – порушення правил безпеки

15 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у селі Малий Ржавець Степанецької територіальної громади виникла пожежа...

Директори черкаських шкіл зняли кліп для випускників

Директори черкаських закладів загальної середньої освіти привітали випускників зі святом та записали відеосюрприз. Про це пишуть на сторінці Департаменту...

Цікаве:

Як знайти роботу в Черкасах без досвіду: покроковий гайд

Пошук першої роботи може бути викликом, особливо якщо ви...

Черкаські мистецькі школи оголошують набір учнів: як туди потрапити?

Мистецькі школи Черкас запрошують на навчання дітей віком від...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x