Дорожні роботи тривають

Дорожні роботи в Черкасах тривають. Ремонтники майже завершили працювати на вулиці Смілянській. Нагадаю, впродовж минулого тижня там проводили фрезерування, укладали нижній шар асфальту, піднімали бордюри та прибирали непотрібні залізничні колії. Де латають дорожнє полотно зараз і що ще планують зробити ремонтники найближчим часом, дізнавались наші кореспонденти.

Харківські ремонтники продовжують латати черкаські автошляхи. Майже завершили роботи на Смілянській. На вулиці дорожники провели фрезерування, уклали нижній шар асфальту, а також підняли бордюри. Провели там роботи і з демонтажу двох давно не потрібних залізничних колій. Одна проходила до «Черкаської продовольчої компанії», інша – до військової частини. Більше 10 років цими залізничними шляхами потяги не курсували. Поки що обидва переїзди лишилися не заасфальтованими. Нижнім шаром асфальту ремонтники вкриють полотно після того, як ці відрізки дороги перестануть просідати. Днями розпочався ремонт і на нових дорожніх ділянках. Працюють харків’яни на Котовського (між Шевченка та Ільїна), потому перейдуть на Енгельса. Там робитимуть ремонт відрізку від бульвару Шевченка до Ільїна.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Одночасно зараз тривають ремонтні роботи на проспекті Хіміків. Більше кілометра там замінили бордюрів. Зробили профілі, щоб вода відходила звідти».

Цього тижня почнуть ремонтувати дорогу також на колі між вул. Смілянською та 30 років Перемоги.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Дуже напружене там місце. Дуже важко там робити ремонтні роботи – великий транспортний потік. На цьому місці слід зробити все для кращого водовідведення».

А ось Хрещатик повністю готовий до укладання останнього шару дорожнього покриття. Щебенево-мастичним асфальтобетоном ремонтники покриють вулицю, якщо не завадить погода, наприкінці цього тижня або на вихідних.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net