Дорога дорога

Подорожчав проїзд у міжміських та приміських маршрутах. Їздити Черкащиною стало на 40 % дорожче. Саме на стільки в середньому по області чиновники підняли вартість квитків. Поки пасажири звикають до нових цін, перевізники вже рахують прибутки. В обласному відділі транспорту та зв’язку заклали 10 % рентабельності перевезень. Про вічну дискусію перевізників та пасажирів – у сюжеті Юлії Кропиви.

Найпопулярніший маршрут став дорожчим більше, ніж на 2 грн. Але бажаючих проїхатися не поменшало. Люди невдоволені, але стримані.

Начальник автостанції №2 Петро Делікатний знає причину подорожчання. Це вказівка зверху. Приміський проїзд подорожчав в середньому на 2грн., міжміський – на 10 грн., а деякі перевізники дозволили собі додати близько 20 грн.

Петро Делікатний, начальник Черкаської автостанції № 20: «Зараз 50% перевізників підняли тарифи. За старими цінами їздять по 15, 16, і 17 копійок. Підняли до 22 копійок.

Юлія Кропива, кореспондент: «22 копійки за кілометр – це нові тарифи на приміські та міжміські маршрути. Утім, якщо врахувати автостанційний і страховий збір, ця сума буде значно більшою».

Автостанції накидають на приміські маршрути 70 копійок, на міжміські – 15% від вартості квитка.

Обласні чиновники 4 місяці міркували, як догодити і пасажирам, і перевізникам. Натомість порахували затрати власників маршруток і на

40 % збільшили ціну квитка. Головний транспортник області Євген Кімлик стверджує, що впродовж 2 років вартість проїзду не змінювалась, водночас зростали ціни на пальне і автозапчастини.

Євген Кімлик, начальник відділу транспорту та зв’язку ОДА: «Коли розраховували тарифи, то врахували інфляцію, яка сягнула 30%. І ціни на пальне. В 2007 закладалася ціна 4, 60 грн. – зараз більше 6, 7 грн.».

Піднімаючи вартість квитків, транспортники не забули врахувати побажання бізнесу і заклали рентабельність для перевізників – 10 %.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net