Дорога до школи стане безпечнішою

Підготовка до навчального року триває. Аби учні були в безпеці по дорозі до шкіл, працівники СМЕД ДАІ у місті Черкаси облаштовують прилеглі до навчальних закладів вулично-шляхові мережі. Наносять дорожню розмітку, встановлюють спеціальні дорожні знаки, а за необхідності розміщують «лежачих поліцейських». За роботою стежила і наша знімальна група.

Школа № 34 – одна з перших у місті, біля якої поновлюють пішохідний перехід та замінюють дорожні знаки. Навчальний заклад розташований на вулиці Гагаріна, на якій дуже інтенсивний рух автомобілів. Якісне облаштування вулично-шляхової мережі у цьому місці має велике значення для пішоходів та автомобілістів.
Віталій Дейнега, директор ЗОШ № 34: «На превеликий жаль, наші автомобілісти не дотримуються правил дорожнього руху, правил розмітки. Це загрожує життю всім людям».
Директор школи Віталій Дейнега пригадує: кілька років тому через незграбність водіїв учні його школи ледь не загинули.
Віталій Дейнега, директор ЗОШ № 34: «Коли не було цих «лежачих поліцейських», було два випадки, коли водії травмували учнів. Водії не дотримувались ні розміток, ні правил дорожнього руху».
Тепер дорога до школи стала безпечнішою.
Олена, черкащанка: «Тут небезпечно. Діти кожного дня ходять до школи. Встановили знаки, то стало, звичайно, краще».
Облаштувати дороги планують біля кожної міської школи.

Микола Кравець, інспектор із організації дорожнього руху: «До навчального року біля кожного навчального закладу будуть нанесені розмітки, встановлені та відновлені дорожні знаки».
Наразі роботи тривають. Вже поновили 8 пішохідних доріжок і замінили 26 дорожніх знаків. Усі роботи планують закінчити до початку навчального року.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут