Домофони: за і проти

0

Домофонив черкаських оселях: реальний захист від небажаних гостей чи гроші, викинуті на вітер? Суперечки стосовно того, встановлювати домофон чи ні нині точаться чи не в кожному черкаському під’їзді. Одні дивом техніки захоплюються, інші – категорично проти. Мовляв, задоволення не з дешевих, а користі від «електровахтера» – небагато. Сучасного охоронця черкаських осель на міцність випробовувала Марина Лук’яненко. Далі – сюжет із циклу «На замітку».

У під’їзді пані Олени домофон встановили два роки тому. Жінка роботою «електровахтера» задоволена. Говорить, сталой тепліше,й чистіше, і що не менш важливо – безпечніше.
Олена Кириленко, мешканка багатоповерхівки: «Із настанням зимового періодув під’їздах тепліше, відповідно тепліше і у квартирах… Раніше молоді люди розпивалив під’їзді спиртні напої, залишали після себе пляшки. Ми змушені були прибирати після них, тепер у під’їзді чисто. Всі бачать, що чистота намагаються прибирати кожен після себе».
За словами пані Наталі, домофон – техніка не надійна. Мешканка багатоповерхівки запевняє: з досвіду знайомих їй достеменно відомо: від такого «охоронця» більше незручностей, аніж користі. Саме тому вона разом із сусідами двері під’їзду замикає на ключ.
Наталя Некрасова, мешканка багатоповерхівки: «У нас дверь закрывается на ключ. Укаждого жильца такой ключ есть, мы ним закрываем, открываем. Один из недостатков – то, что своих гостей приходиться спускаться и забирать, а то сами они не могут попасть».

Із домофоном, звичайно, все простіше. Однак, вхід до під’їзду це диво-техніки спрощує не лише для званих гостей, а й для небажаних, – запевняє жінка. Аби перевірити її теорію на практиці, знімальна група ВІККА-НОВИН для експерименту навмання обрала будинокі квартиру.
Марина Лук’яненко, кореспондент: «Слухаю. – Добрий день! Ми до Ваших сусідів, відчиніть, будь ласка, у них немає домофону. – Укого? – У сусідів. – Тоді заходьте. – Ось так легко і просто можна потрапити навіть у під’їзд із домофоном».
Утім, на сьогодні, переконують фахівці, оптимальнішого та доступнішого захисту від непроханих гостей, аніж домофон, не існує.
Іван Кондратенко, продавець магазину «Байконур»: «Домофон является фактически вашими глазами по ту сторону калитки. Простой дверной звонок – это не то, мы только слышим, что кто-то пришел, а благодаря домофону мы видим, кто пришел, и, возможно, даже с какими намерениями».
Обирати фірму-встановника Іван Васильович радить якомога прискіпливіше. Ретельно переглядати реквізити фірми, умови договору та гарантійного обслуговування. Асортимент, запевняє продавець, дозволяє без проблем обрати і сам пристрій. Чорно-білі та кольорові, зі слухавкою та без – кожен може обрати «електровахтера» відповідно до своїх потребі можливостей.
Іван Кондратенко, продавець магазину «Байконур»: «Средняя цена офисного или квартирного варианта с установкой где-то до 1000 гривен, если это частный сектор – то от 1200 до 1500 гривен с установкой».
Підсилити домофон можна завдяки відеоспотереженню. Додаткові відеокамери дозволять контролювати прибудинковий периметр. Ціна «високоякісної охорони» варіюється залежно від кількості додаткових камер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version