Домашній відпочинок

Відпочинок на городі з лопатою або ж в квартирі зі щіткою в руках. Таким літо ознаменувалось для багатьох черкащан. Вони не їздили в заморські країни і не відпочивали на вітчизняних курортах. Черкаські домогосподарки, пенсіонери та прихильники раціонального капіталовкладення в сезон відпусток працюють. Саме про них – останній сюжет із циклу «Відпочинок без меж».

Юлія Кропива, кореспондент: «Комусь для відпочинку потрібні вудка та човен, комусь – парасолька та келих пива. А комусь не потрібно нічого – вийшов на город і рвеш бур’ян. В такий спосіб і відпочиваєш».
Сезон відпусток перетворився на сезон картоплі, огірків та помідорів. Пенсіонерка-городниця Світлана Василівна не шкодує. Влітку попрацює, а відпочиватиме восени – в санаторії для чорнобильців. Нині жінка не натішиться врожаєм овочів. Вона все літо працювала, але не без задоволення для себе.
Світлана Василівна, пенсіонерка: «Ось, дивіться, який гарбуз виріс. Буде смачна каша».
Каша для сім’ї, а для себе жінка виростила квіти. Світлана Василівна на городі не лише працює фізично, а й відпочиває духовно. Світлана Василівна, пенсіонерка: «Мені земля подобається, приходжу, дивлюся, збираю. Подобається, бо не треба йти на базар. Все виростила власними руками».
Її однодумниця Нехама Драбінська теж вирішила заощадити. До того ж їй самій подобається експерементувати та творити. Цю спальню

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net