Домашній міні-зоопрак

У Черкасах завелися Рікі-Тікі-Таві. До того ж не будь-де, а вдома у молодої дівчини. Сімейка з понад десятка веселих та смішних тхорів – це лише частина справжнього міні-зоопарку, де, окрім них, мешкають шиншили, кролі, хом’яки, миші, морські свинки, папуги хвилясті та великі какаду, собаки та коти. Окрема гордість Ірини – пацюки-сфінкси, на яких немає жодної волосинки. В оригінальному веселому звіринці побувала і Євгенія Гнєушева.

Вдома у тхора дуже багато справ. Якщо він не спить, він – завжди у русі та зайнятий – причому, здебільшого, самим собою чи товаришами. Найбільше ж ця тваринка полюбляє гратися з людиною. Причому цю рису характеру тхір зберігає до кінця життя. Він схожий на вічно грайливе цуценя. Його заразний оптимізм лікує від будь-яких депресій.
Ірина Путіліна, зоолог: «Енергетика від них просто неймовірна. Тхір – оптиміст до кісток. Людина, в якої живе тхір, отримує великий позитивний заряд енергії».
Граючись, тхір виконує справжній бойовий танок, вигинає дугою спину, стрибає і вдаряється у все, що бачить на шляху. Дістається всім – і котові, і собакам Ірини. Вони до цих грайливих тварин ставляться дещо зверхньо, по- дорослому.
Тхори у Черкасах поки дивина. Їх тримають лише у великих містах як екзотику. Є вони вдома і у столичного мера Леоніда Черновецького. Утім, Ірина переконує: цих тварин може тримати вдома кожен. Головне, що вони нічого не гризуть і не надто примхливі у вихованні.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут