Добро в подарунок

Турбота не лише на свята, а й у будні. Сьогодні благодійники завітали до єдиного в Черкаському районі будинку для престарілих. Уже шістнадцять років він піклується про самотніх пенсіонерів. У районної влади коштів на фінансування не вистачає, тому допомозі благодійників тут завжди раді.

У «Будинку милосердя» наразі перебувають двадцять дев’ять людей похилого віку. Всі вони потребують великої уваги. Цьогоріч криза призупинила будівництво нового корпусу терцентру. У ньому пенсіонерам було б комфортніше. Нині допомоги районної ради вистачає лише на найнеобхідніше.
Володимир Карпенко, колишній завідувач стаціонарного відділення: «Бувають з устаткуванням нехватки коштів. Потрібно закупити холодильники та морозильні камери»
Сьогодні на одну потребу в будинку престарілих стало менше. Ще з рання тут чекають на гостей. Знають, що вони приїдуть не з порожніми руками, а з подарунками. І от довгождана мить. На порозі – приватбанківці з великим презентом – холодильником та природними вітамінами.
Світлана Зінник, 1-й заст. нач. Головного управління Пенсійного фонду України в Черк. обл.: «Ми співпрацюємо з керівництвом і філією «ПриватБанку» щороку, і такі благодійні акції нами завжди підтримуються»
«ПриватБанк» постійно допомагає соціально незахищеним людям. До того ж пропонує найкращі умови відкриття пенсійних рахунків та обслуговування. Тому понад тридцять відсотків пенсіонерів, які обслуговуються в банківських установах, обрали саме «ПриватБанк». А цьогоріч приватбанківці організували акцію під назвою «Бажання і уміння дарувати добро».

Людмила Голобородько, керівник департаменту депозитів і поточних рахунків ЧГРУ «ПриватБанк»: «Сотрудники банка собрали свои личные средства и на эти средства решили оказать помощь детскому дому и этому территориальному центру. Они много отдали стране, трудились и в военное время и послевоенное время, поэтому хочется скрасить их старость. Чтобы они жили долго и счастливо в уюте»
Благодійники обіцяють і надалі піклуватися про людей, які цього потребують.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net