Добро має своїх героїв

15 черкаських дітей з діагнозом ДЦП пролікувались в Міжнародній клініці відновного лікуванння. Реабілітація в Трускавці стала можлива завдяки спонсорській допомозі. Благодійна організація «Рідний дім» щороку оздоровлює дітей з особливими потребами. Цього року на знак вдячності черкаські родини організували акцію «Добро має своїх героїв». До цього заходу талановиті діти підготували концертну програму.

Сестри Марина та Аня Нікітенко щороку проходять реабілітацію в сучасній клініці.
Микола Нікітенко, батько: «Тільки завдяки цьому фонду ми декілька років поспіль їздимо в цю клініку».
Ірина Нікітенко, мати: «Дуже хороша розробка рук і ніг. Якби не це – у нас була б контрактура. А так лікування допомогає нам в нормальному стані перебувати».
Курс реабілітації в Міжнародній клініці коштує недешево. Батьки дітей, хворих на ДЦП, зізнаються, що їм лікуванння не по кишені. Таким родинам допомагає благодійна організація «Рідний дім», утворена за сприяння ВАТ «Азот».
Ігор Сергієнко, директор з персоналу ВАТ «Азот»: «Діти краще почуваються, їм легше себе обслуговувати. Вони стають повноцінними членами суспільства завдяки нашій постійній роботі».
Благодійна організація «Рідний дім» допомагає не лише дітям-інвалідам. Спонсори проводять численні акції для малозабезпечених,

багатодітних родин, дітей-сиріт та талановитої молоді. Ефективність програм забезпечує співпраця бізнесу, влади та громадських організацій.
Віктор Мозговий, віце-президент БФ «Рідний дім»: «Це унікальний зразок того, як у кризовій ситуації створювати простір, у якому діти розвиваються як особистість і набувають здоров’я».
Віталій Коваль, начальник управління молоді та спорту ОДА: «Те, як працюють «Азот» і БФ «Рідний дім» є зразком для інших благодійних організацій. Інші лише рекламують. А тут є реальна підтримка сім’ї і конкретних дітей».
Благодійний фонд «Рідний дім» намагається змінити ставлення суспільства до дітей з особливими потребами. Представники фонду не раз наголошували на тому, що такі діти та їх сім’ї є частиною нашого суспільства і потребують допомоги.
Акція вдячності «Добро має своїх героїв» – це ще один крок назустріч один одному, – переконані меценати. Талановита молодь дарує свої пісні дітям з особливими потребами. Разом з тим і частинку своєї любові та тепла.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net