Добре слово для рятувальника

Щире здивування довелося нещодавно відчути черкаським рятувальникам. Вразила їх не небувалого розміру пожежа, а прояв людської вдячності. Хоча ліквідовувати складну пожежу теж довелося. Загорівся великий гараж по вулиці Благовісній. Температура в епіцентрі досягала тисячі градусів. Протягом години десять рятувальників, ризикуючи власним життям, боролися з лихом. На щастя, їм вдалося врятувати і автомобіль господаря, який застряг біля палаючого приміщення, і будівлю сусідів, розташовану за кілька метрів. Про відвагу та вдячність – наступний сюжет.

Пожежа на вулиці Благовісній сталася о другій ночі. Горів гараж, загальною площею близько 70 кв. м. Рятувальники, які несуть службу в підрозділі біля Пагорба Слави, за кілька хвилин дісталися до місця пригоди. Та на той момент вогонь уже встиг набрати своєї максимальної сили. Дістатися до гаражу було вкрай важко.
Олександр Камишний, начальник караулу СДПЧ-2: «Незважаючи на те, що господар нам дав ключі, замки від високої температури розплавились. Проникнути до приміщення було важко. Доводилося розпилювати металеві конструкції».
Загасити пожежу вдалося лише протягом години. Господар споруди був дуже вдячний рятувальникам. Адже у гаражі було чимало матеріальних цінностей. Нещодавно він завіз у гараж будматеріали, бойлер, сантехніку та інше дороге обладнання.
Олександр Василенко, потерпілий: «Честно говоря, когда был пожар, я даже не думал, что у меня что-то там горит, думал, лишь бы люди не пострадали. Так что я очень благодарен экипажам. Хотелось бы, конечно, чтобы у них оборудование получше было. Я видел, как они работают – 80% практически на энтузиазме».
Добрі слова дуже вразили рятувальників. Адже чують їх вони надто рідко, а ризикують життям – чи не щодня.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут