До міста завітав найдавніший у світі Великий китайський цирк

Унікальну майстерність володіння тілом, що межує з дивами, продемонстрували на черкаській сцені 17 китайських артистів. До міста завітав відомий Великий китайський цирк. Неймовірні за складністю виконання акробатичні номери, екзотичне циркове дійство зі східним колоритом, традиції якого формувалися впродовж чотирьох тисячоліть, вразили і маленьких, і дорослих глядачів. До речі, основна відмінність китайського цирку від українського в тому, що тут не дорослі працюють, аби розважити дітей, а діти розважають дорослих.

Таке вітання одразу налаштувало публіку на позитивне сприйняття дійства. А воно надалі все більше та більше вражало. Символізм багатьох номерів пов’язаний із китайськими легендами. Наприклад, ось ці тарілочки з давніх-давен символізують сонце. Артисти ж, які обертають їх на тонких паличках до чотирьох штук в одній руці, стають посередниками між світилом і людьми.
Ксенія Кривушкіна, адміністратор цирку: «Більше всього уваги тут приділяють акробатиці, номери мають історію в кілька тисячоліть, а ще в основному виступають молоді артисти».
Основна відмінність китайського цирку в тому, що тут не дорослі працюють, щоб розважити дітей, а діти розважають дорослих. І в них це дуже добре виходить. Китайські артисти вміють маніпулювати численними парасольками, крихкими судинами і навіть столами. А ще – демонструють свої вміння у грі з йо-йо.

Єдиний хлопчина в цьому цирку виступає з найбільш небезпечним номером. Глядачі з острахом і захопленням спостерігають, як він, танцюючи, підіймається на вежу зі стільців. До речі, це єдиний номер, де є страховка. В інших випадках артистам доводиться розраховувати на міцні нерви, треновані м’язи та плече товариша.
Хао Цзін, артистка цирку: «Найскладніше те, що більшість номерів є груповими. Співпраця в номері та синхронність – це дуже важливо. Водночас у процесі роботи ми стаємо ще ближчими одна одній, сестрами, навіть у житті допомагаємо одна одній».
Джан Їн Чхао, артистка цирку: «Ми починаємо тренуватися з дуже раннього віку, це важко, іноді навіть боляче, але потім, коли програма вже готова, номери відпрацьовані, ми відчуваємо найбільше задоволення – дарувати людям радість!».
Ксенія Кривушкіна, адміністратор цирку: «Праця, праця, ще раз праця, тренування, репетиції, за допомогою цієї праці досягається та легкість, яку ми бачимо на сцені».
А ось і коронний номер китайського цирку. На одному велосипеді змогли поміститися одразу всі дівчата. І не лише поміститися, а й виконати кілька небезпечних і складних трюків.
У китайському цирку до всього ставляться із філософією. Навіть декорації в ньому розставляють згідно з законами фен-шуй. Можливо, саме тому, жартують артисти, глядачі на таких виставах відпочивають і тілом, і душею.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net