До фестивального серпня – готуйсь!

До фестивального серпня – готуйсь! Першого уїк-енду серпня в місті стартують «Живий камінь» і «Співочі вечори». Традиційні для Черкас фестивалі цьогоріч радуватимуть городян бардівською піснею та створеними митцями кам’яними фонтанами. Більше про заходи організатори розповіли на прес-конференції.

Третій фестиваль кам’яних скульптур «Живий камінь» проходитиме в парку 50-річчя. У мистецькому заході візьмуть участь троє черкаських митців, три представники канадської діаспори, також скульптори з Ужгорода та Львова. Як і минулоріч, майстри працюватимуть із білим піщаником і творитимуть із нього вуличні фонтани.
Віктор Крючков, скульптор, учасник фестивалю (м. Черкаси): «Тема глибока, широка і благодатна».
Щоп’ятниці та щосуботи в літньому театрі парку знову виступатимуть зірки бардівської пісні. У перший день співочих вечорів 6 серпня жителі міста почують соліста гурту «Мандри» Сергія Фоменка.
Валентина Шепецька, начальник управління культури та туризму Черкаського МВК: «Він буде працювати з сольним проектом, апробація цього проекту буде саме в Черкасах»
Крім того, участь у «Співочих вечорах» візьмуть місцеві барди.
Валентина Шепецька, начальник управління культури та туризму Черкаського МВК: «Ми до участі запросили місцевих бардів».
На фестивалі співатимуть Олександр Бабенко, Олександр Недобор, Сергій Бобров, Ольга Богомолець, Сергій Бабкін, Вітольд Петровський, клуб авторської пісні «Берег», «Пікардійська терція», дует «Простір музики» і гурт «Буднітай». Виступи розпочинатимуться о двадцятій.
Олександр Радуцький, керівник КП «Дирекція парків»: «Ми готові зустріти фестивалі».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут