До черкаських бабусь прийшла весна

До черкаських бабусь прийшла весна. Хоча за вікнами ще морозно, однак на душі у літніх жінок потеплішало. У територіальному центрі соціальної допомоги Придніпровського району одиноким пенсіонеркам влаштували справжнє свято. Далі – Ольга Скорик.

За святковими столами збираються бабусі з усього Придніпровського району. Старенькі не бачились ще з осені. Зима видалася надто сувора.
Агрипіна Головача, пенсіонерка: «Самі сидимо, скучно і така погода, що не можна вийти. Оце запросили, то ми дуже вдячні, що ми хоч вийшли на світ трохи сьогодні».
На гостини в територіальний центр соціальної допомоги літніх жінок запросили, аби подарувати одиноким пенсіонеркам радість спілкування і свято весни.
Іван Волошин, заступник директора територіального центру Придніпровського району: «Сьогоднішнє свято ми присвятили одиноким непрацездатним жінкам, які стоять у нас на обліку в територіальному центрі. На сьогодні із 527 осіб 317 у нас одиноких непрацездатних жінок, ті, в яких немає дітей».
Ганну Мойсеївну життя не дуже жалувало. На схилі літ жінка лишилась сама.

Анна Якопсон, пенсіонерка: «Я работала на машиностроительном заводе диспетчером много лет, потом уехала на север. Муж умер. Вот так вот все сложилось, тяжело».
Одинокій бабусі на крихітну пенсію виживати нелегко. Тому вже вісім років ходить до територіального центру.

Анна Якопсон, пенсіонерка: «Обед очень хороший. Всегда здесь готовят хорошо, вкусно. Здесь общаемся. Мы больные не можем куда-то сходить, а здесь встречаемся, общаемся, видим друг друга».
Марія Іванівна, пенсіонер: «Я задоволена, що завжди у компанії, що запрошують нас, пригощають».
Хто не зміг прийти на святковий концерт та обід до терцентру, тих соціальні працівники з весною поздоровили вдома. Наступного разу пенсіонери зберуться на Великдень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net