До Черкас завітав священик-байкер (ВІДЕО)

Із вірою в серці та вітром у волоссі. До Черкас завітав незвичний священик-байкер. По всіх містах України чоловік збирає волонтерську допомогу. Та на своєму залізному коні відвозить її на передову. Перехопити з дороги священика-байкера вдалось нашій Катерині Ковбій.

Замість ряси – камуфляж. Поряд із хрестом – герб України. Миколай Вакнюк – священик-байкер. Ще рік тому на своєму залізному коні панотець збирався об’їхати пів’Європи, аби зібрати гроші на церкву в рідному селищі на Буковині. Та події в країні змінили плани Миколи. Тепер священик-байкер їздить від однієї гарячої точки до іншої. Аби допомагати бійцям.

Миколай Вакнюк, священик-байкер: "Як їхати під кулями далі 29 поста, як він лишається, а ти уже не в Україні, і не в ЛНР, і не в ДНР. І незрозуміло навіть, що буде через кілька кроків. Ти і не встигнеш – як пуля свистить"

Сьогодні за плечима Миколи Вакнюка вже із десяток поїздок у найгарячіші точки України.

Миколай Вакнюк, священик-байкер: "Коли їдеш туди на передову – трошки боїшся. Є така спокуса, кажеш: нащо я туди їду, нащо я погодився? А коли вже це зробив. Ви не знаєте, яка на душі благодать, коли ти такий вдячний собою. Ти втомлений, ти розбитий, але ти морально піднятий. Це як перемога для спортсмена"

Залізний кінь для Миколи Вакнюка – своя окрема "планета". Тут священик має все найнеобхідніше.

Миколай Вакнюк, священик-байкер: "Святий Пантелеймон захищає від усяких ДТП. І виліковує. І тому він у мене завжди є. Важливо, щоби багато було святих, але треба ж і дорогу бачити. Тим паче то є в серці і в голові"

Окрім ликів святих, у дорозі священика-байкера захищає ще й український прапор.

Миколай Вакнюк, священик-байкер: "Цей прапор не буду мучити, покладу покупний. А цей прапор у мене буду вдома стояти. Він дуже дорогий. Це прапор із передової"

Незмінний супутник Миколи – пес Мухтар. Безстрашний чотирилапий разом із хазяїном вже чотири рази побував в АТО.

Миколай Вакнюк, священик-байкер: "Трошки у нас будка вже. Треба знову ремонтувати. Мухтар, давай вставай"

У Черкасах волонтер проїздом. Як і скрізь, тут збирає кошти та харчі для бійців на передовій.

Найближчі кілька днів панотець проведе в дорозі додому. А після короткого відпочинку знову відправиться на передову. Робити важливу справу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net