До Черкас завітала виставка тривимірного фото

Об’ємно про головне. До Черкас завітала виставка «тривимірного» фото. 3D-роботи українських та російських фотографів в одну експозицію об’єднав унікальний проект торговельно-розважального центру «Екватор» та фотоцентру «Позитив+». Такий проект зреалізовано в Україні вперше. Фотоексклюзив вже оцінили жителі Полтави та Рівного. Черкасці – на черзі. У фотосвіті 3D вже побувала Марина Лук’яненко. Далі – сюжет у її викладі.

Ведмеді, лебеді, тигри, тропічні ліси та інтернаціональні красуні. Усі зображення – як одне нечіткі та незрозумілі. Такими вони здаються лише на перший погляд. На другий, завдяки спеціальним окулярам із світлофільтрами, зображення набувають «об’ємності».
Володимир Іванов, менеджер проекту: «Эффект в том, что изображение воспринимается одновременно правым и левым глазом, один не воспринимает красный спектр, второй – синий спектр. Так изображение становиться объемным, получаем эффект 3D».
Експозиція налічує 70 робіт. Пейзажі, архітектура, зображення людей і тварин, арт-фото – саме такі тематичні групи представлені на виставці. З погляду 3D найцікавішими, на думку професійних фотографів, є панорамні фото природи та архітектури. Тут тобі і перспектива, і фактурність, і деталізація.
Василь Давиденко, професійний фотограф: «Для мене цікаво, але мені більше з технічного боку цікаво. Я таких фото ніколи не робив. Тому цікаво мені, чи можна їх зробити самому, як це зробити і так далі».

Натомість фотографам-любителям цікавий не процес створення, а процес перегляду таких фото. Враження від споглядання тривимірних зображень у всіх відвідувачів різне. Солідарні вони в одному – фотографіям, що представлені на виставці, поряд з майстерним технічним виконанням бракує глибокого творчого змісту.
Олена Буєвич, відвідувач виставки: «Хотелось, чтобы была еще и художественная идея этого фото, чтобы фотограф демонстрировал не только свои технический умения, но еще и проявлял фантазию, тогда эффект был бы стопроцентным».
У Черкасах експозиція 3D-фото перебуватиме до 25 квітня. Тож кожен із черкасців та гостей міста – зможе відвідати виставку самостійно для того, аби отримати власне враження від побаченого.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net