Дитячий садочок №33 утеплюють

Готовність № 1. Холодної зими вже не бояться, принаймнів дитячому садочку №33. У «Супутнику» перекрили частину даху. Нині там тривають ремонтні роботи. Старі вікна замінюють на сучасні склопакети. Модернізацію реалізують за кошти міського бюджету. Чи встигнуть утеплити садок до приходу зими, дізнавалася кореспондентка ВІККА-НОВИН Ольга Скорик.

Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Ви подивіться на ці вікна, вони тримаються на чесному слові».
Так директор департаменту освіти Ірина Топчій пояснює журналістам, чому саме 33-й садочок перший у черзі на заміну вікон. Його збудували майже півстоліття тому. Відтоді вікна тут не міняли. Аби зберегти тепло в групах, працівникам доводилося потрудитися. Тепер це в минулому. Вже місяць у «Супутнику» триває модернізація. Старі вікна демонтують. Натомість встановлюють сучасні склопакети. Ремонтники встигли утеплити три групи та кілька кабінетів.
Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «У цьому садочку встановлюють разом із вікнами сучасний дуже ефективний тепловий пункт, який дасть можливість не тільки економно використовувати тепло, а й подавати економно. Тому що модуль той, який буде встановлено, регулює теплоподачу, температуру встановлює, залежно від програми, яка буде задана».
Подібний досвід, як і позитивні відгуки, говорить головний освітянин міста, вже є. Торік вікната теплові пункти встановили у двох школах – 19 та 28-й.

Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Директори шкіл, де встановлені нові вікна, стверджують, що економія тепла в середньому за півроку значна – місячна норма в гікокалоріях виходить».
Утеплюють школи та садочки за кошти міського бюджету розвитку. Тимчасові незручності нікого не лякають.
Людмила Соломаха, завідувачка дитячого садочка №33: «Родители идут нам на уступки, очень довольны и благодарны нашей власти, Сергею Олеговичу, который решил, что наш детский сад – самый старенький. Ему уже 46, поэтому мы нуждались в этом, и он заметил. Мы благодарны за все».
До нового року в мерії обіцяють встановити склопакети та індивідуальні теплові модулі ще й у 27-й школі.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут