Дитяча міська лікарня отримала подарунок

Напередодні професійного свята міські та обласні владці не лише привітали медиків словесно, а й допомогли фінансово. Владні подарунки отримала Дитяча міська лікарня, точніше – тамтешній харчоблок. Востаннє там робили ремонт чотирнадцять років тому. З обладнанням теж неабиякі проблеми. Разом місто та область віднайшли кошти і на перше, і на друге. Подробиці – у сюжеті Вікторії Курченко.

Зі стін сиплеться, шви тріщать, а стеля цвіте. Це харчоблок дитячої міської лікарні. Приміщення бачило ремонт чотирнадцять років тому. Проблеми тут і з обладнанням. Щось постійно виходить із ладу. На нове коштів бракує.
Тетяна Сотула, шеф-кухар харчоблоку: «Обладнання поновлювали частково, не все відразу. Ви ж розумієте, наскільки давали коштів – наскільки й поновлювали».
Місяць тому в харчоблоку побував губернатор. Був шокований настільки, що пообіцяв виправити ситуацію. І вдруге до лікарні приїхав не з порожніми руками.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ті зобов’язання, які я взяв особисто, як губернатор, з ремонту відділень – ми вже заклали ці кошти в бюджеті. І ми це в цьому році виконаємо».
У тандемі місто та область знайшли сімсот тисяч гривень на ремонт харчоблоку. А спонсори профінансували закупівлю нового обладнання на сімдесят тисяч гривень. Частково його вже привезли. Губернатор пообіцяв знайти спонсорів і на закупівлю меблів для лікарні та м’якого інвентарю.

Користуючись нагодою, обласні та міські владці привітали медпрацівників із прийдешнім професійним святом. Бажали усіляких гараздів та наснаги у роботі. Наскільки вона тут складна – не з чуток знає директор Департаменту охорони здоров’я міськвиконкому.
Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я МВК: «Я гордився, горджуся і, напевно, все життя буду гордитися тим, що я теж вихідец із педіатрійної когорти. Я поряд з вами 20 років лікував дітей. Я знаю, наскільки тут вища міра відповідальності».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net