Діти мерзнуть

Вихованці дитячого садочка № 23 вимушено пішли на канікули. Ще з вівторка цей заклад не працює. Опалювальний сезон для нього так і не почався. Поки на вулиці було тепло, температура у кімнатах була у нормі. Утім, з початку цього тижня впала до чотирнадцяти градусів. Заклад в такому разі не має права приймати дітей. Завідувачка садка запропонувала тимчасово прилаштувати вихованців до інших закладів. Утім, батьки не погодилися. Чому у дитячому садочку дотепер немає тепла – з’ясовувала Вікторія Курченко.

Вікторія Курченко, кореспондент: «Уже три дні двері цього дитячого садочка зачинені. Ще і вівторок батькам повідомили неприємну звістку – заклад тимчасово не працюватиме».
Так, для дітей почалися неочікувані канікули. Винен в цьому ось цей порив на розі вулиць Петровського-Різдвяна. Цій магістральній тепломережі вже понад тридцять років. Труби потребують заміни. Коли подали тиск – вони не витримали. Нині тепломережа перебуває на балансі «Черкасиобленерго».
Володимир Александров, заступник міського голови: «Вже у вересні власники виявили те, що там порив, і довго були розмови про те, яким чином його ліквідувати».
Нинішні власники, за словами Володимира Александрова, хочуть передати ю тепломережу Черкаській ТЕЦ. Та поставила умову – привести її в робочий стан. Ось уже другий тиждень підрядна організація проводить ремонтні роботи. Швидко полатати тридцятиметрову ділянку не вдалося.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net