Дітей Хімселища розважали ляльками

Згадати молодість та погратися у ляльки вирішив із малюками одного з мікрорайонів міста керівник КП «Дирекція парків» та перший секретар Черкаського міського комітету СПУ Олександр Радуцький. У день професійного свята театру він допоміг організувати у палаці спорту «Будівельник» лялькове театральне дійство. Дітлахів розважали цього дня актори Черкаського обласного академічного лялькового театру. Малюкам свято припало до душі. Які ще літні подарунки готує «Дирекція парків» для маленьких черкащан – дивіться далі у сюжеті.

Привітатися із героями вистави, а головне з малюками цього мікрорайону прийшли до палацу спорту «Будівельник» цього дня не лише професійні актори Черкаського обласного академічного лялькового театру, а й самі організатори акції.
Олександр Радуцький, перший секретар Черкаського міського комітету СПУ: «Ми зібрали дітей цього району, бо я сам звідси і знаю, як сюди рідко хтось приїжджає».
Глядачі стару казку на сучасний жартівливий лад оцінили належно. За перебігом оригінальної вистави з уважністю та цікавістю спостерігали і малеча, і дорослі. Приємних вражень, запевняють маленькі глядачі, вистачить надовго.
Влітку 2010 року на малюків також чекають і інші приємні сюрпризи.
Олександр Радуцький, перший секретар Черкаського міського комітету СПУ: «Насамперед у парках міста будуть проводитися дискотеки, свята, ярмарки, концерти».
Перевтілення у парках міста вже помітили і дорослі. Батьки запевняють: нарешті черкащанам є, де відпочити.
Подібне свято для дітей – не перше, яке ініціював Олександр Радуцький. Він запевняє: робити приємність дітям – основа роботи його комунального підприємства.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут