Директори черкаських шкіл стануть самостійними господарями

Директори черкаських шкіл тепер стануть повноцінними господарями закладів. Самостійно розпоряджатися фінансами вони зможуть вже з першого січня нового року. Дотепер усі кошти розподіляли чиновники. Перехід шкіл на автономний статус мав розпочатися ще восени минулого року. Так планував уряд. Але педагоги попросили перенести дату на 1 січня. Про це йшлося на нещодавній конференції освітян.

Присвоєння школам автономного статусу передбачає наявність власного банківського рахунку, бухгалтерії та самостійне господарювання. За словами мера Черкас Сергія Одарича, тепер директори черкаських шкіл зможуть ефективно, а головне – оперативно керувати життям рідної школи.
Сергій Одарич, мер міста: «Не можливо з Департаменту однаково уважно розуміти проблеми кожного із вас, проблеми ваших колективів, проблеми ваших дахів… вам це значно видніше, тому всі кошти віддаються вам».
Пріоритетом для міського голови Сергія Одарича у сфері освіти залишається поліпшення стану здоров’я дітей. Сьогодні, на жаль, статистика показує жахливу картину, говорить Сергій Одарич. Близько сімдесяти дітей щороку випускаються зі школи із відхиленням розвитку хребта.
Сергій Одарич, мер міста: «Значна причина тут в тому, що старі меблі, які мінялися на те, що підвернеться під руку, тому я вважаю, що ми повинні цю програму чітко розписати і максимум протягом 3-4 років в усіх школах привести меблі для учнів у належний стан, ми не повинні виховувати в школах інвалідів потенційних».

Не простим виявився минулий навчальний рік і для дошкілля. Переповнені та недоукомплектовані групи у різних садочках міста залишаються проблемою № 1.Тому вирішити її освітяни планують уже цьогоріч.
Любов Тябут, завідувач дошкільним навчальним закладом № 41: «Не дивлячись на всі фінансові труднощі сьогодення, колективи дошкільних навчальних закладів плідно попрацювали і гідно розпочнуть новий навчальний рік».
Найкращі педагоги міста отримали нагороди.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут