Дід Мороз у лікарні

В очікуванні найбільшого свята року люди стають уважнішими та добрішими одне до одного і творять маленькі дива. У переддень Нового року радістю і справжнім святом наповнився Центр дитячої онкології та гематології. Сюди разом із юними артистами, благодійниками і Снігуронькою завітав Дід Мороз.

Нині в Черкаському обласному центрі дитячої онкології та гематології на лікуванні перебуває п’ятнадцятеро дітей. Ці маленькі пацієнти разом зі своїми батьками і всім медичним персоналом щохвилини борються за життя, долаючи страшну недугу. Проте у переддень Нового року тут лікують по-іншому. Із запальними танцями, акробатичними трюками і новорічними сценками до пацієнтів завітали однолітки. Це юні таланти з міського багатопрофільного молодіжного центру.
Сюди, до онкодиспансеру, талановиті діти з багатопрофільного центру приходять щороку, аби підтримати однолітків і подарувати їм казку.
Таня, учасниця акції: «Ми вже не перший рік ходимо до цієї лікарні. Мені подобається дарувати цим дітям добро і новорічне свято».
Кажуть, що й самі від такого спілкування стають кращими.
Цьогоріч до малечі на свято Дід Мороз завітав не сам, а разом з благодійниками Всеукраїнської громадської організації «Економічний блок Сергія Тігіпка».
Віктор Шпильовий, представник ГО «Економічний блок Сергія Тігіпка»: «Ми це робимо тому, що в нашій державі є дуже велика кількість дітей-сиріт, хворих дітей, які потребують допомоги. Наша держава ще не

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут