Діалоги влади!

Домовитися про співпрацю нещодавно спробували міські очільники та представники правоохоронних органів. Уперше за три роки у мерії пройшла спільна робоча розширена нарада з проблемних питань. Говорили здебільшого про те, як навести порядки у старих та нововстворенних органах самоорганізації населення, перемогти стихійну торгівлю та удосконалити систему безпеки у місті.

Перед початком робочої наради організатори заходу вирішували внутрішні проблеми. Запросили півуправління правоохоронців, а от місць на всіх не вистачило.
Тож, міліціянтів підсадили у люди. По різні сторони барикади розсадили і керівників – міста та обласного управління УВМС. Вони за три роки так і не встигли тісно познайомитися. Утім, спільну мову знайшли швидко. Мер міста одразу запросив правоохоронців до співпраці у проблемних питаннях ОСН.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Попередні комітети, які вже ліквідовані, займають приміщення, а нові не можуть ввести повноцінну роботу із населенням».
Микола Лушпієнко, начальник ГУ УМВС у Черкаської області: «Звичайно, як закон пише, так ми і будемо робити. Спірні питання про функціонування тих чи інших комітетів – це не питання міста чи УВМС, а справа суду».
Микола Миколайович також наполіг, що нині слід активно боротися із явищем стихійної торгівлі. Так, уже з початку року міліціянтами області на ринкових порушників склали близько п’яти сотень протоколів. Утім, власними силами правоохоронці із усіма порушниками не впораються, – запевняє пан Лушпієнко.

Микола Лушпієнко, начальник ГУ УМВС у Черкаської області:

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут