“Девочки все мокрые, красивые…”

ВІККА-НОВИНИ продовжують готувати до ефіру сюжети із циклу «Черкащина має талант». Цього разу у поле зору «ВІККІвських» телекамер потрапили молоді й талановиті хлопці – учасники черкаського рок-гурту «Сади Аккаду». Усі вони, як один, енергійні, цілеспрямовані та запальні, як і належить бути справжнім «хардрокерам». Наразі «аккадівці» працюють над шостою піснею свого дебютного альбому та готуються до низки фестивалів, що пройдуть в Україні цієї весни. Далі розповідає Марина Лук’яненко.

«Садам Аккаду» майже чотири роки. Назву для гурту хлопці вигадали, синтезувавши у ній два поняття «Аккадську цивілізацію» та «Сади Семіраміди». Нині гурт «Сади Аккаду» у своєму «хардроковому» доробку має 14 пісень. 5 з них- це вже професійні студійні записи. Співають «хардроківці» здебільшого українською, тематика пісень- патріотична.
Цього року хлопці планують записати ще 5 композицій та видати свій дебютний альбом.
Барабанщик «Садів Аккаду» Вова про створення власного гурту мріяв ще зі школи. Юнак пригадує, як у 14 вперше сів за барабани. Нині Вова радіє з того, що нарешті зустрів однодумців, які розуміють його без зайвих слів. Мовляв, у творчій співпраці «Аккадівців» усе, як по нотах.
Ритм-гітаристу Дмитру Саргону гітара, щоправда, акустична, дісталася від батька. І ось тепер, 10 років потому, Діма разом зі своєю шестиструнною та братами – «аккадівцями» подорожує Україною, відвідвідуючи різноманітні фестивалі. Бас-гітарист Паша сім років навчався у Київській музичній школі за класом фортепіано. І тільки

переїхавши до Черкас, юнак взявся опановувати гітару. Нині Паша вдосконалює власну майстерність та навчається на філологічному факультеті.
Соло-гітарист гурту Вітя музичної освіти не має. На гітарі хлопчина навчився грати сам.
Вокаліст гурту Макс свій шлях у музиці розпочинав з ансамблю народної пісні. Тепер співає винятково «рок».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут