Десятки мільярдів гривень витрачають на дурман наркомани Черкащини за рік

Десятки мільярдів гривень витрачають на дурман наркомани Черкащини за рік. Порівняно Із цими сумами, обласний бюджет області – просто жебрацька торба. В області зареєстровано близько трьох тисяч наркозалежних. Насправді ж їх разів у 15 більше. Такі страшні цифри оприлюднює одна з черкаських газет. Більше інформації зі шпальт свіжої преси – дивіться у прес-огляді.

Закривають школи
На Черкащині закривають школи. Про це пише «Прес – Центр». Понад 100 малокомплектних шкіл можуть зникнути через відсутність учнів. Уже закрили 14, ще 12 реорганізували на ступінь нижче. Причина – брак школярів. Якщо у 2000 році в області навчалося 166 тис. учнів, то зараз тільки 117 тис. Найбільше закритих шкіл – 6 – на Канівщині. У чорному списку – Смілянщина, Маньківщина та Корсуньщина. Колишній начальник обласного управління освіти Олена Фещенко вважає, що, коли влада закриває школи, вона розписується в тому, що поліпшення демографічної ситуації не варто чекати.

Наркомафія не переможна
Наркомафія не переможна! Такий висновок роблять журналісти «Молоді Черкащини». Ширка – найприбутковіший вид товару. Щороку наркомани Черкащини на неї витрачають десятки мільярдів гривень. Один середньої руки наркоман потребує одного стакана макової соломки на 2-3 дні. Тож у рік він придбає щонайменше 100 склянок соломки. Вартість однієї коливається від 250 до 300 гривень. Тож один наркозалежний дає наркобізнесу близько 25-35 тисяч гривень на рік. В області зареєстровано близько трьох тисяч наркозалежних. Рідко хто з них доживає до 50 років.

Охорона парків
Охороняти черкаські парки та сквери тепер допомагатиме Державна служба охорони при УМВС. Про це повідомляє газета «Вечірні Черкаси». Аби викликати працівників служби, охоронці скверу «Хіміків», парку «Перемоги» та парку «50-річчя» озброєні спеціальними пультами, так званими «тривожними кнопками». Система охорони в КП «Дирекція парків» запрацювала кілька днів тому. На неї витратили близько 16 тисяч гривень. Окрім того, щомісяця оплата роботи служби охорони коштуватиме комунальному підприємству близько 400 гривень за кожен парк.

Незвичні хобі
Про незвичні хобі, які допомагають черкащанам вижити у важкі часи, пише «Газета по-українськи». Правильно обране хобі не лише допомагає зняти стрес, а й заробити гроші. Приміром, вироблене власноруч мило можна продати за 30 гривень. Серед інших прибуткових захоплень – розписування одягу, виготовлення прикрас із полімерної глини, інкрустація виробів камінцями Сваровські, валяння іграшок, виготовлення авторських ляльок, випалювання портретів і майстрування кораблів. Люди, які не мають хобі, частіше вживають алкоголь і наркотики, говорять психологи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net