Десятирічна черкащанка може програти двобій із гострою формою раку (ВІДЕО)

Знову в біді. Десятирічна Настя Сахно із Драбова починає програвати двобій за життя. Причина банальна: на лікування гострої форми мієлоїдного лейкозу не вистачає коштів. На черзі в малечі вирішальна операція у італійській лікарні. Та без потрібної суми вона може взагалі не відбутись.

Анастасія Сахно, хвора: "Будь-ласка, допоможіть мені одужати. Я дуже хочу жити."

Ці кадри відзняті кілька місяців тому. Маленька Настя тільки-но повернулась до лікарні. У малечі – гострий мієлоїдний лейкоз. Після затишшя хвороби, у не стався рецидив.

А це вже Настя сьогодні. Хвороба досі не відступає. Палата в Черкаському онкологічному диспансері вже стала для неї другою домівкою. Єдина відрада дівчинки між процедурами – комп’ютер та дитячий майданчик перед корпусом лікарні. На ньому дівчинка мріє про щасливе майбутнє.

Анастасія Сахно, хвора: "Як була здорова, я часто їздила на роліках. Наступне літо я хочу провести вдома, в колі сім’ї. За сестричкою сумую, за домашніми тваринками."

Завжди і скрізь поруч із Настею – мама. Заради доньки Світлана навіть покинула роботу. Разом із малечею пережила 6 хіміотерапій та трансплантацію клітин кісткового мозку.

Світлана Сахно, мама хворої: "Після трансплантації в охмарити ми були чотири місяці вдома. ЦІ чотири місяці ми звикали до нормального життя, намагалися до нього повернутись. Після лікарні, після такого це незвично все."

Та дива не сталось.

Ганна Самахвал, дитячий онкогематолог: "Дівчинка зараз отримала два курси високодозової хіміотерапії і потребує подальшої генотрансплантації, яка не проводиться нажаль в Україні. Час – уже треба. Це вже треба і необхідно це все зробити."

Пересадку кісткового мозку Насті можуть зробити в Італії. Якщо стане коштів. Після двох важких років лікування у батьків дівчинки нічого не лишилось.

На те, аби зібрати необхідну суму, рідні Насті мають зовсім мало часу. Рятівна операція має відбутись вже через два тижні.

Рахунок для поповнення картки Приват Банк5168742022672566 Сахно Світлана Вікторівна – мама Насті

Телефон мами – 0678416696

Приват Банк :

Рахунок одержувача : 29244825509100

МФО 305299

Код ЄДРПО одержувача14360570

Код ЄДРПО банку 14360570

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net