Десерт від Моісеєва

Борис Моісеєв привіз до Черкас своє нове шоу-ревю «Десерт». Унікальні декорації та спецефекти, яскраві костюми від Юдашкіна та моісеєвський «Премьєр-балет» вже оцінили глядачі Москви, Санкт-Петербургу, Білорусії, Америки, Італії та Канади. У рамках українських гастролей епатажний співак і танцівник побуває у 14 містах країни. На черкаській сцені Борю зустрічали віддані поціновувачі його творчості. З огляду на ціну квитків зал був заповнений лише на 60 відсотків, однак грандіозному шоу це не завадило. Розповідає Марина Лук’яненко.

Жанна Нат на концерті улюбленого виконавця не вперше. Регулярно шоу Бориса Моісеєва дівчина відвідує впродовж чотирьох років. У особистому активі прихильниці епатажного таланту – концерти артиста у Харкові, Дніпропетровську та Черкасах. До останнього Жанна готувалася ретельно: святкове вбрання, коштовне каміння та улюблені квіти Моісеєва.
Жанна Нат, прихильник творчості Бориса Моісеєва: «Борис меня восхищает с детства. Он очень мудрий и творческий человек».
У подружжя Сіренків стаж відвідування зіркових шоу Моісеєва значно більший – за гастрольну діяльність мегазірки пара відслідковує 10 років поспіль.
Наталя та Леонід Сіренко, прихильники творчості Бориса Моісеєва: «Завжди ходимо на концерти, маємо фото з Борисом особисто. Нам подобається у Моісеєві його запальний талант, коли буваєш на його концертах – це надихає на веселе життя».

Для того, щоб побачити Бориса Моісеєва на власні очі, на концерт зірки прибули і сусіди черкаських фанів – сміляни.
Знімати шоу професійними телекамерами Борис заборонив. За неофіційними даними, співак не бажав напередодні грандіозного шоу у Києві розголосу сюрпризів, заздалегідь підготованих для глядачів. Черкаським прихильникам творчості Лускунчика моісеєвський «десерт» припав до смаку. Яскравий, епатажний та по-моісеєвськи солодкий.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net