Депутати шукали “цапа відбувайла” та говорили про шизофренію

Віднині черкаські депутати двічі думатимуть перед тим, як щось сказати. На вчорашній сесії міськради народні обранці спершу розглянули низку питань, що стосуються діяльності міста. Зокрема, розподілили додаткову субвенцію облради на заклади охорони здоров’я, затвердили зміни до бюджету. Потому вирішили навести лад у дипкорпусі. Приводом стало звернення депутата Оробця ще на позаминулій сесії. Тоді він попросив комісію з депутатської етики оцінити некоректні, на його думку, висловлювання депутата Миколенка з приводу діяльності окремих народних обранців та ради загалом. Комісія перевірку провела. Якого висновку дійшла – знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Слово – таки не горобець. Тим паче, якщо воно сказане у прямому ефірі. Депутат Миколенко й не знав, що кожне його слово, сказане у ЗМІ, фіксує комісія з депутатської етики. Його самого на сесії немає. Натомість, голова комісії звітує за виконану роботу. Точніше – цитує фрагмент виступу гострого на слівце народного обранця.
Валентин Орел, голова комісії з депутатської етики: «Депутата Квіту звинуватив у тому, що з його подачі пологовий будинок № 2 передано в обласну комунальну власність. Інфекційна лікарня передана депутату Овчаренку у приватну власність».
Депутати на такі звинувачення Миколенка спершу реагують, як на анекдот.
Та заслухавши результати перевірки правдивості навіть частини сказаного, їм вже не до сміху. За словами Валентина Орла, подібні звинувачення – документально спростовані.

Василь Сук, прокурор міста Черкаси: «Ви маєте право, якщо Ви вважаєте, що особа Вас образила, обмовила звернутися до суду про захист честі і гідності».
Депутатка Набокіна пропонує вжити кардинальних заходів проти Миколенка. Мовляв, той постійно виливає бруд на міськраду.
Юрій Оробець, депутат міськради: «Він стверджує: громади міської нема, депутатів нема. Коли людина таке говорить і при цьому представляється як депутат міськради, то тут вже, якщо в людини в голові 2 думки, то це вже називається шизофренія».
На це депутатка Наталія Коваленко пригадала самому Оробцю часи, коли той теж був в опозиції до нинішньої влади.
Наталія Коваленко, депутат міськради: «Ви згадайте ті часи, коли ми з вами разом ходили на прямі ефіри в «Антену» і ви казали такі речі, що до Миколенка недалеко».
Мовляв, багато хто з депутатів теж поводиться не кращим чином. Навіщо робити «лише з одного «цапа відбувайла».
Наталія Коваленко, депутат міськради: «Деякі депутати дозволяють собі нецензурно висловлюватися в коридорах, на своїх колег, розпускати плітки. І ми про це мовчимо».
Тож депутати вирішили викорінювати у раді нецензурщину та наклепи. До того ж не пряником, а відразу символічним кляпом у рота. Проголосували про внесення змін до регламенту ради.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «У разі недотримання депутатом правил депутатської етики, міська рада може ухвалити рішення про позбавлення депутата права слова на 1 – 3 засіданнях сесії міської ради».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут