Депутати кричали:”Ганьба” і … ділили гроші

Із новими силамивзялися до роботи депутати обласної ради. 28-у сесію, яка відбулася після двомісячної перерви, народні обранці провели всього за дві години. Проте це ніяк не відобразилося на її змістовності. Були і скандали, і суперечки, і ухвалення важливих рішень. Чим займалися депутати обласної ради на черговій сесії та що корисного зробили для громади – дивіться у сюжеті далі.


Зустрівшись після тривалої перерви у роботі, депутати поводилися, як школярі після канікул. Віталися, обговорювали відпустки та взагалі були дуже емоційними. Під час традиційних звернень та пропозицій на початку сесії виявляли зацікавленість найрізноманітнішими справами – від екологічних проблем до заяви Президента Медвєдєва. Не обійшлося і без скандалу. На ґрунті різних поглядів на журналістику та телебачення привселюдно посварилися директор телеканалу «Рось» та депутат Любов Майборода.
Михайло Калініченко, директор ДТРК «Рось»: «На минулій сесії мені вручали грамоту ВРУ, і вона (Любов Майборода – ред.), ігноруючи елементарні етичні норми, почала кричати: «Ганьба». Тобто знову ж таки її рівень.»
Любов Майборода, депутат обласної ради: «Ганьба!»
Войовничо налаштованих супротивників розборонив Володимир Гресь.
Володимир Гресь, голова обласної ради: «Любов Володимирівна, якщо ви далі продовжуватимете цю клоунаду, я попрошу депутатів проголосувати, щобпозбавили вас слова».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net