День Свободи

День Свободи Україна відзначає п’ятий рік поспіль. Свято з нагоди початку Помаранчевої революції «з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії» встановив Президент Віктор Ющенко. Відзначали пам’ятний день не тільки у столиці, а й у інших містах. Черкаси не стали винятком. Через п’ять років для декого з черкащан Помаранчева революція стала періодом розчарувань, для декого – приводом із ностальгією згадати про події осені 2004-го. Спогади безпосередніх учасників революційних подій – у сюжеті далі.

Рівно п’ять років тому, після другого туру президентських виборів, на Майдані Незалежності в Києві обурені українці розбили перші намети, розпочавши тим самим довготривалу акцію проти фальсифікації волевиявлення громадян. Масові протести змусили владу призначити третій тур виборів президента, за результатами якого главою держави став Віктор Ющенко.
Саме про ці події з ностальгією згадували учасники урочистого зібрання, присвяченого Дням Свободи в Україні. Найактивніших революціонерів подяками від імені Президента відзначив голова обласної організації політичної партії «Наша Україна» Олександр Черевко.
Олександр Черевко, голова обласної організації політичної партії «Наша Україна»: «Я був,є і залишаюся переконаним, що 2004 рік повинен був відбутися в Україні, тоді ми нарешті отримали державу, й тепер чітко йдемо до побудови української нації».

За словами Олександра Володимировича, 13 років Україна була незалежною, однак вільною країна стала лише у ті помаранчеві дні.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net