День податківця

Сьогодні, другого липня, у працівників державної податкової служи України професійне свято. У нас його почали відзначати недавно. Лише у жовтні дві тисячі п’ятого року Президент України підписав указ про затвердження Дня податківців. Хоча, як окремий орган, Державна податкова адміністрація функціонує вже дев’ятнадцять років. З нагоди професійного свята урочистості відбулися і в Черкасах.

У переповненій залі Державної податкової адміністрації Черкаської області звучить гімн України. Так патріотично представники однієї з найавторитетніших державних служб розпочинають своє професійне свято. Дев’ятнадцять років тому податкові органи із системи Міністерства фінансів перейшли в окремий підрозділ.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Я б відзначив у роботі Черкаської ДПА 2 основних моменти. З кожним роком ви все менше збираєте податків, з кожним роком ці податки сплачуються. Сплата податків зростає. Сплачують підприємства і підприємці. Це є результат тієї нової ідеології, яка була вибудувана у 2005 році. І це є ваша заслуга. За це вам велика подяка».
Дякувати податківцям Черкащини і справді є за що. Останні чотири роки показали: надходження до зведеного і державного бюджету зросли у два рази. Побільшало в області і сумлінних платників. Цьогоріч показник добровільної сплати майже дев’яносто вісім відсотків.

Юрій Ткаченко, голова ДПА в Черкаській області: «За шість місяців цього року до зведеного бюджету забезпечено надходження 1,8 млрд. грн. платежів. Це в 1,8 разу більше, ніж за весь 2005 рік. Завдання ДПА України зі збору доходів до загального фонду державного бюджету за півріччя поточного року виконано на 103,9%. Показники місцевих бюджетів, затверджені радами, виконано на 104,5%».
В Україні черкаські податківці посідають почесне третє місце. За добросовісну і багаторічну працю їх відзначили грамотами обласної та районної адміністрацій. Осторонь привітань не залишилися і прокуратура, судівський корпус та представники СБУ. Не обійшлося цього дня і без платників податків.
Борис Райков, представник великого бізнесу: «Почетной грамотой за понимание и за содействие в развитие бизнеса, Юрий Олегович, вы первый, кто награждается Федерацией работодателей Украины».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net