Демонтаж триває!

Незаконно встановлених кіосків, гаражів та павільйонів у місті щодня меншає. Лишевпродовж останнього місяця черкаські вулиці позбулися сорока таких об’єктів. Днями роботи з демонтажу розпочали в районі залізничного вокзалу.

Кав’ярня просто неба на розі вулиць Смілянської та Вернигори кілька років порушувала спокій мешканців сусіднього будинку.
Ольга Швець, департамент муніципальної інспекції: «Ці пивні генделі багато років набридали черкасцям, і вночі була криміногенна обстановка. Так само пивний павільйон на Хоменка, 16 – мешканці вже просто благали його прибрати».
Весь цей час незаконно встановлена споруда приносила прибуток її власнику, до міської ж скарбниці кошти не надходили. Тому сьогодні, притиснуті законом та муніципальною інспекцією, власники забігайлівки демонтують її власноруч. Імовірно, така сама доля спіткає і продуктовий магазин навпроти.
Ольга Швець, департамент муніципальної інспекції: «Якщо документів ми не побачимо – буде, як з усіма такими об’єктами».
Об’єктів, від яких більше шкоди, аніж користі, у Черкасах ще багато. Працівникам муніципальної інспекції вистачить роботи ще не на один місяць.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net