Дахнівська зона відпочинку

Два спортивно-ігрових майданчики – для дітей та дорослих — днями облаштували у дворах багатоповерхових будинків, що у Дахнівці. Придбали спортивно-ігрове обладнання за кошти благодійників – голови мікрорайону Миколи Мирзи та дахнівчанина Олексія Кивенка. У такий спосіб небайдужі черкашани хочуть залучити місцеву молодь до здорового способу життя.

Гірка, дві гойдалки, турнік та бруси – саме з таких елементів складається спортивно-ігровий дитячий майданчик, який облаштували у Дахнівці за адресою Канівська 5 та 7. Повноцінна зона для ігор та занять спортом у дворах багатоповерхівок була відсутня з радянських часів. Кілька поколінь місцевих дітлахів зростали без неї. Нині малеча радіє новому майданчику.
Діти: «Тут було скучновато, а тепер вже не буде», «Я буду спортом заниматься», «Я хочу хорошо підтягуватися», «Гулять, на качелях кататься».
Поділяє радість маленьких дахнівчан й старше покоління.
Людмила Філоненко, жителька мікрорайону Дахнівка: «Вони ніде не бігають, не вибивають собі очі палками, їм є чим зайнятися, вони розвивають свою мускулатуру і матері за них спокійні».
У сусідньому дворі, аби мускулатуру розвивали не лише найменші дахнівчани, встановили спортивний майданчик для дорослих. Окрім турніку та брусів, меценати облаштували там футбольне поле, баскетбольний і волейбольний майданчики, стіл та лави для відпочинку.

Встановлювали ігрове та спортивне обладнання дахнівчани своїми руками.
Микола Мирза, голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Дахнівка: «Ці ворота, волейбольні майданчики, баскетбольний майданчик я закопував своїми руками, не Олексій, а люди, як тут живуть, ми їх попросили вийдіть – ми вам допоможемо і вони вийшли і зробили тут усе гуртом»
Натомість, на Сержанта Волкова 37 ігровий майданчик та прибудинкову зону відпочинку дахнівчани облаштували власними силами, без будь-якої сторонньої допомоги. Залучити дахнівчан до колективної роботи, за словами Миколи Мирзи – просто, адже вони дружні, активні та діяльні. Головне – бути небайдужими до їхніх проблем.
Олексій Кивенко, уродженець с. Дахнівка: «Коли ти дивишся на цих діток, яким немає де погуляти, де побігати у футбол – стає боляче, тому спільними зусиллями ми зібрали кошти і зробили усе це для них, тепер вони будуть ганяти м’яча, підтягуватися та весело проводити час».
Благодійники пообіцяли: у Дахнівці цьогоріч облаштують ще як мінімум 5 ігрових майданчиків та три футбольних поля. Нині тривають переговори про закупівлю штучного покриття для них.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут