Дах у подарунок

У дитячому садочку № 61 поремонтували дах. Заслуга в цьому приватного підприємства «Гладкий». Про таку проблему дитячого садочка підприємець дізнався з вуличних книг побажань. В оновленому закладі побували й наші кореспонденти.

Мрії збуваються. У це вже повірили й вихованці дитячого садочка № 61. Спочатку свою мрію про новий дах представники навчального закладу виклали на папері – точніше у вуличній книзі побажань. На них відгукнулося приватне підприємство «Гладкий». Свою обіцянку допомогти пан Анатолій виконав.
Анатолій Гладкий, засновник компанії «Гладкий А. Г.»: «Те, що ми робимо для дітей, – це нормально, це треба робити всім. Я дякую всім за допомогу. Ми хочемо, щоб нашим дітям було тепло й затишно».
Наталя Горохівська, завідувачка дитячого садочка № 61: «Міська рада надала кошти, але 400 квадратних метрів залишилися не перекритими. Ми звернулися до ПП «Гладкий» із проханням допомогти, людина не відмовила та надала спеціалістів».
Вихованці закладу з приємністю спостерігали за перетвореннями, які відбувалися з садочком на їхніх очах. Робочі теж зізнаються: для дітей працювали з особливою радістю.
Микола, електрозварник: «Попросили нас про шефську допомогу, це приємно, ось ми і допомагаємо».
До речі, ПП «Гладкий» уже не вперше дарує радість черкащанам. Раніше підприємець влаштовував й інші акції, наприклад, безкоштовно пригощав містян солодкою водою власного виробництва.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net