Давай познайомимося!

Українці частіше одружуються, ніж розлучаються. За даними Держкомстату України, впродовж 18 років української незалежності офіційно зареєстровано 6 мільйонів шлюбів і 3 мільйони розлучень. Аналогічна ситуація зафіксована й у першому півріччі цього року – 120 і 70 тисяч відповідно. Інститут шлюбу продовжує жити, незважаючи на тенденцію до поширення в суспільстві неформальних сімейних стосунків. Як знайомляться черкасці, для того, щоб у майбутньому одружитися, у сюжеті із циклу «Нас півтора мільйона» розповідає Марина Лук’яненко.

Знайти судженого… чи суджену нині – не легко. Цілодобова зайнятість потенційних закоханих, їхня волелюбність та небажання офіційно реєструвати стосунки – створенню сім’ї не сприяють. Щоправда, самотні черкаські серця зневіри не ймуть – апробовують нові методи знайомств та беруть на озброєння старі, перевірені часом.
Юний Ловелас Володимир знайомиться із дівчатами прямісінько на вулиці. Хлопець на зубок знає правила такого знайомства, а тому у своїй перемозі більше ніж упевнений.
Жертву для демонстрації свого таланту обирає ретельно.
Володимир Починок (черкаський Ловелас) і потенційна «дама серця»: «Девушки, а который час? – 5-та година. – А ранку чи вечора? – Вечора!».
Гумору Володимира дівчата не оцінили. Хлопчина змінює підхід і – вуаля! Друга спроба черкаського Ловеласа увінчалася успіхом.

Популярні серед черкасців й інтернет-знайомства. Наш герой-коханець Володимир у них розчарований. Мовляв, забагато неправдивої інформації міститься в інтернеті.
Володимир Починок, черкаський Ловелас: «Всім відомо, як дівчата себе люблять. Вони сфотографуються 100, 200 разів, а потім виберуть найкраще фото. Коли потім зустрічаєшся із цією людиною – розумієш, що це зовсім не та дівчина, з якою ти б хотів познайомитися».
Марина Лук’яненко, кореспондент: «Незважаючи на таку суб’єктивну думку, сайти знайомств на зразок порталів «Флірт» та «Адам і Єва» щодня поповнюються новими анкетами. Відвідувачів приваблює безкоштовна реєстрація, миттєвий пошук за визначеними параметрами та реальне спілкування».
Популярні у Черкасах і знайомства у стилі «ретро». Клуб «Зустріч» налічує близько трьохсот осіб й існує вже близько 20 років. Одноклубники систематично відзначають різноманітні свята, проводять вікторини, конкурси, вечори самодіяльності та розширюють своє коло знайомств.
За словами психолога, не важливо у який спосіб людина знайомиться, важливо чому вона це робить. На думку Наталі Шавровської, людину до нових знайомств підштовхнуть, насамперед, незадоволені духовні та матеріальні потреби.
Наталя Шавровська, психолог: «Лише у стосунках я можу отримати велику кількість інформації для себе та про себе, що, відповідно, дає мені можливість чи змінюватися чи залишатися такою, як є».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут