Даринки та Насті замість Шахроз і Одіссеїв

В Україні побільшало Анастасій та Максимів. З початку 2009 року цими іменами найчастіше нарікали новонароджених. За даними Мін’юсту, нині популярні понад 20 імен, більшість з яких тримають «першість» вже не один рік. Так, новонароджених дівчаток найчастіше нарікають Анастасією, Софією, Анною, Дарією, Валерією і Поліною. А хлопчиків – Максимом, Віктором, Олександром, Кирилом та Данилом. Дослідженням найпопулярніших дитячих імен у Черкасах ВІККА-НОВИНИ розпочинають новий цикл сюжетів «Нас півтора мільйони». У ньому кореспонденти нашої інформаційної служби розглядатимуть Черкащину під демографічним кутом. Далі – перший сюжет циклу.

Сергій та Людмила цього місяця стали батьками. Ім’я для донечки обирали довго. У мами були свої імена-фаворити, у тата – свої.
Сергій і Люда, батьки: «Мама по-другому хотіла. Але ж татова доця. Мама хотіла назвати Валерією».
Отож нарекли доньку так, як захотів голова сім’ї.
Сергій, новоспечений тато: «Подобається ім’я Настя. Завжди хотів дочку Настею назвати. Так і придумали».
Так маленька черкащанка Настя отримала одне з найпопулярніших цьогоріч в Україні імен. Батьки зізнаються – це сталося випадково. Вони зовсім не обирали модне ім’я. А назвали тим, яке припало до душі.
Новоспечена мама Людмила теж при виборі імені для доньки керувалася власними уподобаннями і навіть не цікавилася, як зараз

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут