Новини на ВІККАВіККА-новиниЦьогорічні ціни на зимовий одяг і взуття б’ють по...

Цьогорічні ціни на зимовий одяг і взуття б’ють по кишені черкасців

-

- Advertisment -

Дешевота сердито. Одягнутися так цього сезону не вийде. Натуральні шкіра та хутро в ціні. За якість або хоча б претензію на неї доведеться платити. Черкаські базарники констатують: товар здорожчав на 30-50 відсотків, а купівельна спроможністьмістян помітно знизилася. Натомість власники дорогих магазиніві місцеві виробники не скаржаться: на їхній одягі взуття попит стабільний. По чім зима для народу та на чому не варто економити, поповнюючи свій гардероб, з’ясовувала Ірина Гришко. Спеціальний репортаж далі.

Ірина Гришко, кореспондент: «Загорнутися в таку шикарну шубу мріє чи не кожна черкащанка. Ось тільки викласти за неї з десяток українських мінімальних заробітних плат по кишені далеко не кожній».
Вартість хутрових виробів черкаської фабрики «АНТ» стартує від кількох тисяч гривень. Найдорожча шуба тут коштує 26 тисяч. Засновник підприємства розповідає: попит на престижний верхній одяг лише зростає.
Віктор Антоненко, засновник хутрової фабрики «АНТ»: «Ціна десь на 50 відсотків зросла за останні 3 роки. Черкащан стало в десятки разів більше купувати наші вироби».
Олена вперше приміряє норкову шубу. Морозна зима-2009 спонукала. Продавець радить: служитиме така десять років і грітиме навіть при мінус 20.

Віктор Антоненко, засновник хутрової фабрики «АНТ»: «Люди налякані минулою зимою».

В одному з магазинів у центрі міста також продають лише натуральне. Шуби з Греції, дублянки з Італії та Іспанії. Ціни помірніші.
Олег Назаров, директор магазину: «Люди приходять сумніта важкі. Тому скидаємо ціни, а якість даємо ще більшу».
Так, 80% колекції тут уже продали. Директор магазину говорить: черкасці на якості верхнього одягу зовсім не розуміються. Хіба що жінки…
Олег Назаров, директор магазину: «Питають тонку шкіру. Це означає, що йдеться про італійську чи іспанську.А турки теж тонку строгають, утім вона холодна».
Ряди Центрального ринку рясніють пуховиками. Ось тільки покупців – катма.
Віра Богданівна, продавець одягу на Центральному ринку: «Сидимо в збиток».
Валентин, продавець чоловічих курток на Центральному ринку: «Зараз у всіх погана торгівля, людям їсти нічого».
Турецькі, китайські та корейські пуховики здорожчали на понад 30 відсотків і коштують від тисячі трьохсот до двох тисяч. Продавці зазначають: якісним вважається склад із вісімдесяти відсотків пуху та 20-ти – пера.
Валентин, продавець чоловічих курток на Центральному ринку: «Якість пізнається, як поноситься, а яке зсередини, відразу важко дізнатися…».
Надія Григорівна торгує харківськими куртками. Говорить: якість гідната ціна помірна.
Надія Григорівна, продавець на Центральному ринку: «Я підтримую вітчизняного виробника, куртки на силіконі і на синтепоні, по 750, 800 і 450 гривень».
Утім, конкуренти з магазинів базарний крам критикують.
Олег Назаров, директор магазину: «Добре, якщов Китаї роблять, а то ж шиють у Харкові: підкладка дешева, плащова погана…».
Не довіряє якості продукції з ринківй Ірина. Цьогоріч вона придбала пуховик у магазині. Незвичайна модель сподобалася з першого погляду.
До обновки модниця вибирає взуття. За якісні чобітки Ірина готова віддати більше тисячі гривень.
Ірина Цимбал, покупець: «Ціни завжди лякають, коли говориш про якість. Але краще один раз заплатити, ніж із неякісним взуттям мучитися: здавати у ремонт тощо. Дешеве завжди дає про себе знати».
Переконалися в цьомуй постійні покупці «Черевичок». Словацьке, німецьке та італійське взуття тут коштує в середньому тисячу гривень.
Юлія Карапась, продавець магазину взуття: «Людей наші ціни не лякають, всі знають наш магазин і ціни…».
Пані Лідія витратити таку суму не в змозі, тож полює на чобітки на ринку.
Лідія, покупець: «Шкірозамінник. Ашкіряні по тисячі. Я розраховую такі купити гривень до 600».
Жінка хоче придбати таки шкіряне взуття. Фахівці застерігають: за такі гроші нині можна придбати хіба що вітчизняного виробника.
Ірина, менеджер взуттєвої фабрики «Лавента»: «Якщо ви йдете не до виробника, треба розраховувати на тисячута більше гривень, якщо це натуральне взуття».
На черкаській «Лавенті» кипить робота. За зміну фабрика виготовляє півтори сотні пар зимового взуття. Попит на нього стабільний. Хоча ціни у фірмових магазинах також поповзли вгору відсотків на 20.
Тим, кому якість не по кишені, торговельні мережі пропонують придбати чобітки в кредит.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Внаслідок ДТП у Черкасах автомобіль врізався у стіну будинку – ФОТОФАКТ

У Черкасах на перехресті вулиць Надпільна та Чехова сталася автомобільна аварія. Одна з автівок врізалася у стіну будинку. Повідомляє...

Яка буде погода на вихідні і коли відкриється купальний сезон повідомили у Черкаському гідрометцентрі

Полярний холод покинув територію Черкащини. На вихідні в області буде тепло і без опадів. Про це пише директор Черкаського...

Цікаве:

Стратегії вивчення граматики англійської мови для новачків

Вивчення англійської мови може бути захоплюючим і в той...

23 червня в Києві стартує Incrypted Conference 2024

Це вже вчетверте, коли криптомедіа Incrypted організовує одну з...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x