ЦНАП другу добу не має електропостачання (ВІДЕО)

Робота навпомацки. Черкаський Центр надання адміністративних послуг другу добу не має електропостачання. Відвідувачів приймати продовжують, але послуги надають не всі. Ірина Куйбіда знає більше.

Марія Юріївна прийшла до ЦНАПу по свої документи. Про те, що в установі немає світла, дізналася тільки на місці. Але жінці пощастило – їй вдалось отримати папери.

Марія Бондаренко, відвідувачка ЦНАПу: "Я думала, не буде моїх документів готових, ніхто мені їх не видасть. Бо зараз же комп’ютеризовано. Але мені все дали – все, що зроблено. Дозвільні документи. Я дуже задоволена"

Так центр працює другу добу – видають тільки готову документацію. Телефоном попереджають містян, аби ті не приходили. І хоч техніка "стоїть", роботи з людьми не припиняють.

Михайло Касьян, адміністратор центру: "Людина прийшла, показує свій пакет документів. Чого немає – ми говоримо, що ще треба зробити, що докласти, що завірити. І так упродовж цілого дня"

Про проблему із ЦНАПом на загал розповів колишній заступник міського голови. Павло Карась прийшов туди зранку – як відвідувач. І обурився побаченим.

Павло Карась, ВО "Черкащани": "Я був вражений. Сидять близько 50 державних службовців, які отримують заробітну плату, і вони нічого не роблять. Що говорити про будь-які інші справи, що відбуваються в місті, коли в місті не налагоджена вчасна сплата за електроенергію і простоюють кілька днів десятки державних службовців. На мою думку, міська влада зараз, окрім своїх виборів, нічим більше не зайнята. Дуже прикро"

Проблема зі світлом у ЦНАПі не нова, – каже заступник начальника управління адмінпослуг Наталія Іващенко. Про можливість відключення їх попереджали не раз. І обіцянки стали реальністю.

Наталія Іващенко, заступник начальника управління адмінпослуг ЧМР: "Вчора я не встигла навіть відреагувати, написати службову записку. Вимкнули світло. І сьогодні зранку… І вчора вночі я навіть не могла поставити приміщення на сигналізацію"

Відключили ЦНАП через борги перед енергетиками. У департаменті управління справами, який курує роботу ЦНАПу, кажуть: відповідальна особа Анатолій Стойко весь день вирішував питання з керівництвом. Повернути світло центру обіцяють найближчим часом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net