Ціна новорічної ночі

За три дні українці святкуватимуть найулюбленіше свято – Новий рік. За східним календарем, 2010-й пройде під покровительством металевого Тигра. Крім того, що ця тварина сильна, смілива та граціозна – вона є уособленням багатства. А тому, щоб приручити царственого Тигра, астрологи радять зустрічати Новий рік яскраво та з шиком. Однак, з огляду на фінансову кризу, українцям зробити це буде нелегко. Через брак коштів людям доводиться багато в чому собі відмовляти: економити на подарунках та урізати святкове меню. Наскільки подорожчає цьогорічне свято Нового року – дізнайтеся із спеціального репортажу.

Цього року криза добряче б’є по кишені. І, незважаючи на те, що українці звикли пишно святкувати прихід Нового року, цьогорічні ціни дещо стримують людські бажання і змушують урізати святкові витрати.
Для деяких людей святковий стіл буде взагалі без делікатесів.
Кожен хоче зустріти Новий рік, як годиться: навіть якщо нинішні ціни більш ніж не влаштовують.
Так, приміром, за головний напій новорічної ночі – шампанське, доведеться віддати 25 гривень за пляшку. Адже через підвищення ставки акцизного збору спиртне вітчизняного виробництва зросло в ціні на 37%. На 2 % зросли в ціні і безалкогольні напої. Люди активно закуповують і продукти. Адже вважається, що чим ближче святкові дні, тим вище піднімуться ціни на найбільш ходові товари.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут