«Циганський барон» вже підкорює глядачів у країнах Бенілюксу

Опера «Циганський барон» підкорює країни Бенілюксу. Саме зараз тривають міжнародні гастролі Черкаського драмтеатру у Європі. Нагадаємо, опера Йоганна Штрауса «Циганський барон» – це результат співпраці театралів з Австрії, Нідерландів, Німеччини та Черкас. І саме черкасці першими побачили цю виставу ще 23 грудня. Прем’єра пройшла з неабияким успіхом. Чи сподобався «Циганський барон» театральному бомонду Європи – розповість Вікторія Курченко.

Неофіційна яблучна столиця. Саме так називають голландське містечко Тілбург. Тут і символ міста відповідний: «яблуневий чоловічок». Саме з цього міста стартували міжнародні гастролі Черкаського Драмтеатру. Тут радо зустрічають делегацію з Черкас. Глядацька зала – вщент заповнена. А на сцені – актори викладаються на всі сто відсотків. Публіка від такої постановки – в захваті. Режисер Марк Крон роботою акторів задоволений. Акторам так і сипле компліменти.
Міський голова Сергій Одарич впевнений: гастролі черкасців – корисні для міста. Про нього тепер дізнається вся Європи. А місто Тіл незабаром може стати побратимом Черкас.
Тим часом черкаські актори вже почали знайомити жителів Тіля з нашими традиціями. Вчили їх українських пісень.
Опера «Циганський барон» сподобалася і жителям міста Амерсфорт. Не менш емоційно реагували на оперу і в наступному місті – Гарлемі. Попереду в учасників міжнародного проекту «Циганський барон» гастролі в Гаазі, Роттердамі, Бреді, Антверпену та ще в багатьох містах. А 27 березня прем’єра української версії опери відбудеться в Черкасах.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут