Циганський барон: прес-показ

З успіхом відбулася відкрита генеральна репетиція комічної опери Йоганна Штрауса «Циганський барон». Міжнародний мистецький проект задіяв театралів з Австрії, Нідерландів, Німеччини та Черкас. Інтернаціональна трупа під керівництвом режисера з Нідерландів Марка Крона працювала над постановкою близько місяця. Ставили «Барона» мовою оригіналу, тобто німецькою. Над вимовою черкаських акторів працювали перекладачі. Що з того вийшло – знає кореспондентка ВІККА-НОВИН, яка побувала на допрем’єрному показі «Циганського барона». Далі – сюжет у викладі Марини Лук’яненко.

До прес-показу кілька хвилин, у фойє – юрмляться поціновувачі театрального мистецтва, на сцені – театрали завершують останні приготування до генеральної репетиції.
Світовий клас на репетиції трупа демонструвала майже у повному складі. Дехто з акторів через негоду на допрем’єрний показ запізнився. Ролі «непунктуальних» акторів виконував режисер вистави Марк Крон. Ще однією родзинкою прес-показу стали режисерські ремарки. Марк Крон кілька разів зупиняв сценічне дійство й пояснював глядачам, який вигляд той чи інший уривок постановки матиме на прем’єрі.
Марк Крон, режисер, Нідерланди: «Це театр, це життя, і я не можу сказати, якою постановка буде завтра, щось буде набагато гірше, а щось буде набагато краще».
Мовляв, на репетиції актори виклалися на 100 %, однак на прем’єрі їм

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут