Чорнобаївські зорепади в Золотоноші

Зорепад талантів. На Черкащині провели третій міжнародний телевізійний дитячий пісенний фестиваль «Чорнобаївські зорепади». Цьогоріч його учасники співали на двох сценах. Відбірковий тур фестивалю вперше провели в Золотоноші, нагородження та гала-концерт – традиційно в Чорнобаї. Серед журі конкурсу – народні та заслужені артисти: Мар’ян Гаденко, Віктор Шпортько, Лілія Сандулеса та інші. Вони прослухали 78 черкаських дітей, а жителям подарували свій концерт. На святі в Золотоноші побувалий кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Золотоніський вокальний колектив «Журавка» на фестивалі співає щоразу. Дівчата радіють, що цього року свято відбулося на їхній рідній землі.
Мирослава, учасниця тріо «Журавка»: «Кожен колектив серйозно оцінюють, критикують, але ми відразу пройшли. Кожен рік беремо участь, цікаво дуже».
Тріо – серед 22 конкурсантів, які пройшли до другого туру. Загалом на прослуховування до Золотоноші з’їхалися 78 юних талантів із усієї області. Змагання відбувалися в трьох вікових категоріях: до 10 років, із 11 до 14 та з 15 до 18 років,а такожу двох номінаціях: сучасна українська пісня та сучасна обробка народної пісні.
Ніна Мирвода, заслужена артистка України: «З величезним задоволенням сюди приїжджаю, прикипіла сюди душею. Коли сидишу журі, бачиш талановитих дітей, хочеться подякувати батькам, що розвивають своїх дітлахів».

Україна багата співочими талантами, втім почасти в учасників фестивалю бажання стати зіркою більше, ніж здібностей.
Лілія Сандулеса, заслужена артистка України: «Головне для батьків – щоб дитина потрапила на сцену. Всі думають, що співати – це легко, а це не так, та й професія наша нині нікому не потрібна».
Справжнє мистецтво тут цінують. Співакам від Бога – шлях до великої сцени. Завдання журі – відібрати трьох співаків для великого шоу в столиці.
Віктор Шпортько, член журі: «Залучити найкращих діток. Потім вони візьмуть участь у великому шоув Києві в конкурсі «Крок до зірок». Це вже інша сцена, інший рівень».
«Чорнобаївські зорепади» вперше в Золотоноші. Міська влада обіцяє: свято ще повернеться. Крім цього, в райцентрі більше уваги приділятимуть культурі та творчому розвитку молоді.
Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «Плани є, у нас сильна команда однодумців. Ми вже маємо певні напрацювання, лишилося їх осмислити. Що фестивалів нас будуть, то це точно. Яскраві, показові».
Після відбору на сцені будинку культури виступають самі члени журі. Заслужені та народні зривають аплодисменти публіки.
Володимир Лук’янець, cпівзасновник фестивалю: «Сьогодні повний зал, це прививається культура людям».
Співзасновник фестивалю Володимир Лук’янець переконаний: українські діти заслуговують на визнання своїх талантів. Тож і надалі підтримуватиме проект.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net